×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2013
Drukāt

Vai arī nākamgad jūsu pastkastītē būs “Latvijas Avīze”?
 (2)

lavaks

Edgars Kramfts Madonas novada Bērzaunes pagastā:
 “Mans tēvs Pēteris Kramfts iestājās par nacionālām vērtībām un uzsvēra, cik latviešu tautai svarīgi saglabāt avīzes lasīšanas tradīciju. Arī es un mana ģimene domājam, ka nekādā gadījumā Latvijā, lai cik mums attīstīts internets, nedrīkstam zaudēt šo tradīciju, kas, nostiprinājusies vēsturiski, dod lielu baudījumu un gandarījumu, tā vairojot spēkus un izturību, stiprinot garu un uzturot možumu. Tieši vēsturiskās tēmas, nacionālā stāja un Latvijas pamatvērtību turēšana godā mūsu ģimenei ir tas, kas visvairāk patīk “Latvijas Avīzē” un atkal liek mums to pasūtīt – nu jau nākamā gada pirmajam ceturksnim. Ja abonē ik pa trim mēnešiem, vieglāk sabalansēt ģimenes budžetu. Saimniekojam laukos, mums ir arī bišu drava, taču lasām ne vien par saimnieciskām lietām, bet arī par politiku, vēsturi, kultūru, izglītību un sportu. Spītējot kreņķiem par nebūšanām, avīze dod ticību labajam.”

Tamāra Grigase 
Krāslavas novada Ūdrīšu pagastā:
 “Man ir dators, tomēr internets ir viena lieta, avīze – pavisam kas cits. Avīze ir mīļa un vienmēr gaidīta. Gan kā izziņas avots, gan kā objektīva informācija. Es nemaz nevaru nepasūtīt “Latvijas Avīzi” – to lasu jau vairāk nekā 25 gadus. Kā tagad atceros to dienu, kad, būdama lielas saimniecības agronome, saņēmu pirmo “Lauku Avīzes” numuru un šī avīze gāja no rokas rokā. Kopš tā laika avīze ir mana, esmu sakrājusi visus numurus – ik pa laikam sapakoju un nesu istabaugšā. Tā būtībā ir vēsture, to nedrīkst tā vienkārši ņemt un izmest. Piektajā novembrī saņemšu pensiju, tad došos uz Krāslavas pasta nodaļu pasūtīt pirmajam pusgadam. Otrajā lappusē uzreiz izlasu gan Viestura Sprūdes aprakstītos vēsturiskos faktus, gan aktuālo aptauju. Trešajā un ceturtajā lappusē ir par politiku un aktualitātēm. Tie materiāli neatstāj vienaldzīgu, bieži trāpa kā naglai uz galvas, reizēm gribas arī pastrīdēties. Bet tas ir kā ar labu draugu, ar ko padiskutēt. Un kur tad vēl visas pārējās lappuses! Vairāk nekā 160 romānu – tik daudz laikraksts ir nodrukājis, tik daudz esmu izlasījusi. Prātam neaptverama bagātība!”

Irīna Berķe 
Beverīnas novada Mūrmuižā:
 “Pastkastīte tukša nestāvēs, jo interesanto avīzi kopā ar žurnālu “Mājas Viesis” pasūtu visam gadam. Tā man ir ērtāk, nevajag ik pa laikam doties uz pastu un nav iespējams aizmirst laikā pasūtīt. Esmu dārzniece, darba daudz, tāpēc izlasīt avīzi no viena gala līdz otram nav iespējams. Bet vienmēr pārskatu visas lappuses, lasu to, kas vairāk saista. Vispirms, protams, rakstus par dārzkopību un saimniecības lietām, par visu to, kas notiek ar Latvijas zemi, patīk arī intervijas, feļetoni.”

Valentīna Kalvāne 
Daugavpils novada Nīcgales pagastā: 
”Vakarā, kad gotiņa izslaukta, jūtos laimīga, ka varu paņemt rokās savu “Latvijas Avīzi”. Un sajust savus mīļos autorus – Krustiņa kungu, Egilu Līcīti, Franku Gordonu, Andu Līci un visus pārējos. Mans vīrs Jānis, lasot par politiku, šo to ir pārāk centīgi pasvītrojis, gandrīz vai jārājas. Esmu lauku cilvēks, bet iznācis arī diezgan ilgi padzīvot Rīgā, tāpēc man patīk, ka raksta ne vien par laukiem, bet arī par pilsētām. Vispār varu teikt tā – sabalansēts laikraksts. Pasūtu pusgadam. Pasūtu, un ir vieglāk dzīvot!”

Indulis Danbergs 
Viesītes novada Saukas pagastā:
 “Agrāk abonēju arī “Neatkarīgo”, tagad tikai “Latvijas Avīzi”, jo tā ir pietiekami daudzpusīga un interesanta. Mani aizrauj dažādas tēmas, saista tas, ka avīze dod dažādus viedokļus, ļaujot lasītājam pašam spriest un vērtēt.”

Staņislavs Jukšs Madonā:
 “Ar “Latvijas Avīzi” esmu kopā gadiem ilgi, tas ir mans mīļākais laikraksts, tāpēc to lasīšu arī nākamgad. Pēc profesijas esmu ceļinieks, lasīt avīzi – tas nozīmē būt ceļā. Ja laikrakstu var lasīt no pirmās lappuses līdz pēdējai, tas nozīmē, ka katru dienu esmu interesantā ceļā.”

Fakti


“Latvijas Avīze” dibināta 1988. gada 9. janvārī kā “Lauku Avīze”.

Nacionāls dienas laikraksts, ziņas no Latvijas un pasaules, analīze, viedokļi, intervijas, karikatūras, romāni.

Abonējot vismaz janvārim, dāvanā kalendārs; abonējot vismaz četriem mēnešiem, dāvanā grāmata “Naudas laiki Latvijā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. NOTEIKTI KA NEBŪS !

  2. Noteikti nebūs!!!!
    Neviens laikraksts pastkastītē nebūs, jo
    1. mūsu pasts nes pastu, kad ienāk prātā (ilustrētos žurnālus kavē vismaz par nedēļu, tie atnāk jau ” aplasīti”)
    2. Kur likt makulatūru – derīga izejviela, bet par to neviens nemaksā, tātad es nevēlos izmast savu naudu, lai uz tās rēķina citi pelnītu ( miskastnieki).

Draugiem Facebook Twitter Google+