×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
5. maijs, 2016
Drukāt

Vai atceries Ridžu no “Hameleonu rotaļām”? Lūk, kā viņš izskatās tagad! (2)

76

Hameleonu rotaļas (no angļu valodas “The Bold and the Beautiful”) ir amerikāņu ziepju opera, kas labu laiku tika rādīta arī Latvijas televīzijas ekrānos. Šis ir pasaulē garākais seriāls, par kuru ir dzirdējis ikviens, un šī aktiera seja noteikti tev ir palikusi atmiņā.

Ridžu Foresteru, modes biznesa magnātu, seriālā atveidoja aktieris Rons Moss (Ronn Moss). Izskatīgais vīrietis bija iekritis daudzu sieviešu sirdīs, tādēļ ir interesanti uzzināt, kā viņš izskatās tagad, 64 gadu vecumā.

Rons Moss ir amerikāņu aktieris, mūziķis un dziesmu tekstu autors, grupas “Player” dalībnieks. Dzimis un uzaudzis Losandželosā – vienmēr dzīvojis teātru, koncertu un rokenrola mūzikas pasaulē. Jau 11 gadu vecumā sācis mācīties spēlēt ģitāru, bungas un elektrisko basu. Ne tikai aktiera, bet arī mūziķa karjera viņam ir bijusi ļoti veiksmīga.

Vislabāk ir pazīstams kā Ridžs Foresters seriālā “Hameleonu rotaļas”, kurā viņš savu lomu atveidoja no 1987. gada līdz 2012.gadam. 1987. gads, kad aktieris sāka filmēties seriālā, bija arī zīmīgs ar to, ka tajā laikā viņš ieguva svarīgu lomu kā Rovdijs Abilene filmā “Hard Ticket to Hawaii”.

Pēc 25 gadu ilgas darbības seriālā viņš tomēr ir pārtraucis filmēties “Hameleonu rotaļās”, neminot sava lēmuma iemeslus. Latvijas skatītājiem Ridža aiziešanu nenācās piedzīvot, jo seriāla pārraide Latvijas televīzijā tika pārtraukta jau 2010. gadā.

Šķir lapu tālāk, lai redzētu, kā ir mainījies viens no seriāla galvenajiem aktieriem Rons Moss!

dzentlmenis

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vismaz pēdējo sēriju varēja parādīt, lai redz ar ko tas murgs beidzās.

  2. Nu smuks jau ir joprojām! Žēl,ka seriālu neparādīja līdz beigām.Nekas īpašs šis seriāls nebija,bet – skaisti aktieri,laba spēle. Varēja atpūsties no pelēkās ikdienas.

Draugiem Facebook Twitter Google+