×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
25. novembris, 2013
Drukāt

Vai atradīs vainīgo? (8)

zolitudes_maxima_karte_6

Valsts policija saistībā ar traģēdiju sākusi krimināllietu un izmeklēšanu.

Policijas pamatversija ir, ka lielveikals sagruvis, jo pieļauti pārkāpumi būvniecības procesā. Pamatversijai ir izvirzītas trīs apakšversijas: pārkāpumi pieļauti projekta izstrādē, pārkāpumi notikuši būvniecības laikā vai arī jumta konstrukciju pārslodze notikusi zaļā jumta izbūves laikā.

Valsts prezidents An-dris Bērziņš intervijā LTV izteicās, ka Zolitūdes traģēdija ir milzīga skaita neaizsargātu cilvēku slepkavība un ka citās valstīs šādā gadījumā jau kādas personas būtu aizturētas un ievietotas izolatorā. Arī mūsu lasītāji vaicā – kāpēc neviens vēl nav arestēts. Izskan arī neticība, vai vainīgais tiks noskaidrots.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis: “Notikušais ir liela traģēdija un cilvēku emocijas šajā brīdī ir saprotamas. Ēkas sagruvums nav negadījums, un vainīgie par šādu bezatbildību noteikti saņems sodu. Iekšlietu sistēmas dienesti – VUGD un Valsts policija – jau no pašas pirmās minūtes atbildīgi darījuši savu darbu, gan veicot glābšanas operāciju, gan nopratinot iesaistītās puses un izņemot pierādījumus. Taču pats negadījuma fakts liecina, ka būvniecības nozarē un uzraudzībā steidzami nepieciešami uzlabojumi. Šis gadījums nopietni jāizvērtē un pēc iespējas ātrāk jāpieņem 
lēmumi, kas šādām situācijām neļauj atkārtoties.”

Iepriekš intervijā LTV iekšlietu ministrs izteicies, ka izmeklēšanā tikšot darīts viss, lai vismaz līdz nākamā gada pavasarim vainīgais tiktu noskaidrots.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Līdz pavasarim tāpēc, ka tad sakarā ar jauniem kairinātājiem (eiro uc.) tauta būs šo gadījumu puspiemirsusi- tad varēs iedot 2 gadus nosacīti krāvējam Fedjam par bruģakmeņu sakraušanu pārāk augstā kaudzē un sagādniekam Borisam par pārāk lētu skrūvju iepirkšanu siju savienošanai.

  2. Normalas valstis nenotiek ka Berzins iedomajas. Normalas valstis kur valda demokratija un tiesiskais proces cilvekus nemet izolatora bez profesionalas izmeklesanas un bez nesasteigtas tiesas Sadi runajot Berzins parada savu padomju mantojuma saursliezu domasanu. Vins mekle vienkarsu atru atbildi ne tik vienkarsiem jautajumiem. Atri sauj nost un tikai parausta plecus kad kludijies.

  3. Līdz pavasarim…???? Ja tur būtu gājis bojā, kāds no iekšlietu ministra radiem, tad gan dziedātu citu dziesmu. ĀRPRĀTS!!!! Kādā valstī mēs dzīvojam.

  4. Liidz naakamaa gada pavasarim?????Vai ,tiessam,vienreiz neizbeigs nnirgaaties par tautu!!!Saaksies maleejo mekleessaana!Domåajiet,taccu,seedossie kreeslos,par Latviju un cilveekiem!!!!

  5. ko nu runā ja līz nākošā gada pavasarim tad t;a bilde ir skaidra,neviena nebūs

  6. PAT VAR NECENSTIES. VAINIGA VASJAS ONKULIS KAS VIENU TACKU LIEKU UZVEDA. KA SORIT USAKS LNT TEICA,VISS IR CAURSPIDIGS.

  7. Neatradīs! Maskavā, kad sabruka peldbaseins, to izjauca, aizveda uz poligonu lai atkal savāktu kopā. Vainīgo noskaidroja īsā laikā. Pie mums visu drupina un gāž vienā kaudzē. Nebrīnīšos, ja uzzināšu, ka drupinātāju darbu vada”neatkarīgs” eksperts.

Draugiem Facebook Twitter Google+