×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Vai bokseris piemērots, ja ģimenē ir bērns?

bokseris942

“Gribas iegādāties bokseri, bet ģimenē ir divgadīgs bērns. Vai suns sadzīvos ar tik mazu? Turklāt īrējam dzīvokli, tātad dzīvnieks pārsvarā uzturēsies telpās. Cik maksā kucēni?
” Inita Kalna Jelgavā

 

– Bokseris ir ļoti draudzīgs un komunikabls, ideāli labi sadzīvo ar cilvēkiem, arī bērniem, – apgalvo Latvijas kinoloģiskās federācijas Latvijas Bokseru šķirnes kluba valdes priekšsēdētāja Inese Pablaka. Tiesa, šis nav mazs dekoratīvais sunītis, bet gan diezgan liels dzīvnieks, kurš sver ap 30 kg un skaustā sasniedz 58 cm. Tāpēc vecākiem jāpavēro, kā veidojas attiecības starp mājas mīluli un mazuli. Lai arī cik labsirdīgs ir bokseris, nedrīkst pieļaut situācijas, ka bērns pārāk uzbāžas dzīvniekam. Turklāt jārēķinās, ka kucēns, strauji augot un pusgada vecumā sasniedzot jau gandrīz pieauguša dzīvnieka apmērus, nevilšus var arī bērnam nodarīt pāri, kaut vai pagrūst. Protams, bokserim tāpat kā jebkuram sunim nepieciešams elementārais apmācības kurss.

Bokserim ir īss, gluds apmatojums bez pavilnas, tāpēc mūsu klimatā tam ideāla ir dzīve tieši telpās. Uzturēšana nav sarežģīta, kažoks ir viegli kopjams, ēdināšanai nepieciešama labas kvalitātes sausā barība.

Bokseru kucēni maksā vidēji ap 400 latiem. Salīdzinot ar cenām citur pasaulē, kur jārēķinās ar Ls 1000, tas it kā nav dārgi…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+