Horoskopi un mistika

Vai čeku dedzināšana patiešām piesaista naudu un kā to pareizi darīt? Skaidro astrologs Kristaps Baņķis9

Foto – Fotolia

Čeku dedzināšana pēc Mēness cikla: sakrāj – īstā brīdī dedzini – pelnus kaisi vējā – nauda atgriežas makā.

Atbildot uz daudzajiem astrologi.lv sekotāju jautājumiem, apkopoju vienuviet visas gudrības čeku dedzināšanā.

ČEKU DEDZINĀŠANS KALENDĀRS

Kāpēc dedzināt čekus?

Latvietis ir praktiķis (Jaunavas zīme). Latvietim patīk visu izmantot bez atlikuma. Gluži kā malku zāģējot, pat skaidas tiks izmantotas.

Uguns rituāli (arī Jāņu paražas) mūsu platuma grādos vienmēr piekopti ar lielu prieku. Arī astroloģijā ugunij ir atjaunojošs, transformējošs spēks.

Čeki glabā informāciju par naudas plūsmu – izdevumiem. Ar čekiem saprot visu veidu naudas plūsmas apliecinošus dokumentus, tajā skaitā izrakstus no bankas, bankomāta izdrukas, rēķinu kopijas.

Veicot noteikta veida uguns rituālu, pastāv uzskats, ka iztērētā nauda pa dažādiem kanāliem atgriežas tavā maciņā. Piemēram, laimests loterijā, senči uzdāvina, darbā saņem prēmiju . Tūkstoš un vienā veidā, tā teikt! Precīzāk pa kādu kanālu tas notiek var noteikt astrologs, ielūkojoties tavā horoskopā.

Faktiski šī rituālu kārtība, kuru pavisam noteikti jāveic tam labi piemeklētā laikā, ir kā cilvēka dialogs pašam ar sevi un finanšu enerģiju. Un par labu darbu vienmēr tiek saņemts adekvāts atalgojums. Čeku dedzināšanā – tur pat precīzi summa uzrakstīta, kuru tu ar vienu roku izdevi, bet ar otru – vēlies atgūt. 🙂

Čeku dedzināšanu var saistīt ar kodēšanu veiksmei, NLP, Simoronu un līdzīgām praksēm.

Astrologi.lv vairāk paskaidros tieši, mūsuprāt, zīmīgāko – kā to darīt saskaņā ar noteiktu laika sprīdi. Īpaši akcentējam, kā jau jebkurā lietā, svarīga ir tieši tā pirmā reize, kad to sāksi darīt. Tas simboliski atsauksies arī uz visām turpmākām reizēm. Proti, atklājot sev šo ideju, rūpīgāk piedomā, kad un kādā veidā tas tiks izpildīts.

Rūpībai un kārtībai šajā rituālā ir pietiekami liela loma. Jo, galu galā, čeki ir gana precīza padarīšana.

Vairums no tiem, kuri ir mēģinājuši, atzīst, cik pārsteidzošā veidā nauda mēdz atgriezties. Tajā visā ir kaut kas maģisks!

Tomēr jāsaprot, ka tikai no čeku dedzināšanas labklājībā nedzīvosi. Tādēļ, dedzinot čekus, būtu aplami gaidīt vairāk naudas nekā esi izdevis.

Čeku dedzināšana ir mazā uzņēmējdarbība – apsaimnieko savus izdevumus, lai tie atkal nestu ieņēmumus.

Kā to dara pareizi?

Pirmkārt, krāt var visu veidu naudas plūsmu apliecinošus dokumentus, kur vien parādās tavi izdevumi. Nebūs lāgā, ja īpaši centīgie saglabās par vienu un to pašu maksājumu, teiksim, trīs atšķirīgus čekus. Tā gadās!

Otrkārt, čekus krāt vajag kaut kur citur, nevis makā. Maks ir naudas templis ar savu kārtību (un rituāliem), tādēļ sagādā tikpat kārtīgu vietu arī čekiem. Starp citu, tieši pēc maka izskata, kārtības, pielietojuma var pateikt kāds ir cilvēka attieksme pret personīgo naudas pelnīšanu. Pārfrāzējot pazīstamu teicienu: parādi savu maku, un es pateikšu, kā tu pelni naudu! Padomā arī par to.

Treškārt, svarīga ir datuma izvēle. Jo nav vienādu datumu un nav visiem vienādi veiksmīgs laiks. Jāatrod savs, balstoties uz universālo (zvaigžņu) kārtību – cikliskumu.

Ceturtkārt, katrs pats savas laimes kalējs – katrs pats savu čeku dedzinātājs! 🙂

Krāt vajag savus izdevumus, nevis savākt no radu radiem un cerēt, ka viņu naudiņa ieplūdīs paša kabatā.

Piektkārt, loģiski, dedzināšanu vislabāk veikt uguns kuršanai piemērotā vietā. Ņem vērā, ka čeku tinte izplata nelabu smaku, tādēļ niekošanās dzīvoklī var sagādāt arī nepatīkamas emocijas, kas šajā gadījumā ir liekas.

Sestkārt, dedzināšanas laikā varat izdomāt savu īpašo rituālu, kā to darīt, skaitīt pats savu “mantru”. Pietiekami meditatīvs process. Savā būtībā tas ir auglības vairošanas process, tādēļ daudz ko var aizgūt no Jāņu ieražām pie ugunskura. Tie ir svētki! Tādēļ tas darāms ar prieku, nevis pienākuma vadītam, tā teikt, kas jādara – jādara. Tā, starp citu, arī ir pazīme, vai esat īstā brīdī priekš sevis trāpījis. Ja ir šī iekšējā laimība un līksme, tad arī viss izdosies.


Daudzi katru čeku iemet ugunī atsevišķi, papētot un apdomājot tā lietderību, kas un kādēļ pirkts. Šāda rīcība palīdz arī tīri racionāli apzināt savus tēriņus un no tā arī izdarīt zināmus secinājumus.

Piemēram, ir čeku dedzināšanas mantra daiļrunīgajā krievu valodā ar nolūku “чеки сжигаю, богатство прибавляю”.

На высоком небосклоне Месяц серебряный встает.

С запада на восток идет.

Луна каждый день прирастает, Бочок округляет, Света-сиянья прибавляет.

Как верно то, что в час ночной Восходит на небо Месяц удалой,

Так верно, что в доме моем Денежки множатся, В припас ложатся.

Запас да припас на прирост заговариваю.

Делу и слову моему крепки засовы.

Аминь. Аминь. Аминь.

Чеки сжигаю – Богатство зазываю.

Чеки сжигаю – Богатство прибавляю.

Чеки сжигаю – Богатство укрепляю.

На Благо мне, на Благо всем!

Patiesi, aizmirstiet mantkārību un “visu tik man” un šo rituālu veiciet ar mērķi gūt labklājību sev un citiem par prieku. Tādēļ šā rituāla veikšana kopā ar draugiem tikai stiprinās šo pārliecību!

Septītkārt, čeki izkūp vējā – pelnus palaižam pa vējam. Tas ir kā punkts uz “i”. Ja tos atstāj kaut kur vai izmet miskastē – viss rituāls “palaists vējā”.

Čeku dedzināšana apvieno visas četras stihijas:

Zeme – finanses-matērija;

Ūdens – Mēness cikla ievērošana, ticība, ezotēriskais skatījums, rituāla maģiski subjektīvā puse;

Uguns – uguns-dedzināšana;

Gaiss – čeki kā informācijas nesēji, izkaisīšana vējā;

Tādējādi pasākums caurcaurēm nes visu stihiju vienotību.

Astroloģiski – kad?
Astroloģija šajā visā procesā “pieslēdzas”, līdzot noteikt vēlīgāko datumu minētajai nodarbei.

Vispirms svarīgi ir apzināt savu motīvu, ko tieši vēlaties, kam jābūt atbilstoši čeka būtībai. Lai nav tā, ka ar domu atgriezt sev naudu dedzini parādvekseli. Šajā gadījumā drīzāk naudas vietā dabūsi uz kakla jaunu parādu… Vai arī izdevumus ārstam gribi atpakaļ kopā ar seno kaiti?

1. Ja vēlies iegūt naudu.

Augošs Mēness, kad enerģētika ir par to, lai viss vairojas.

Svarīga ir Augoša Mēness konkrēta Mēness diena.

Norādu maģiskākās (pasvītrotās) un nodarbei piemērotākās dienas un atslēgvārdus sekmīgākai mērķu sasniegšanai:

1. Mēness diena – ieceres iemiesojas, meditācija, vienatnē, tālejošiem plāniem.

2. Mēness diena – intuīcija, īpašā pārbaužu diena, veiksmīgi un patīkami pirkumi.

6. Mēness diena – transformējas domas, eksperimenti, atvērts Kosmoss.

7. Mēness diena – novēlētais piepildās, lūgšanas, provokācijas (!!!), nedrīkst neko plēst, pirkumi.

8. Mēness diena – attīrīšanās ar uguni, pirkumi, smalkās enerģijas.

10. Mēness diena – pieeja slepenām zināšanām, meditācija, aizsākums, pirkumi.

11. Mēness diena – visspēcīgākā enerģētika, lūgšanas, pirkumi tuviniekiem.

13. Mēness diena – talismani, neparasta informācija, kopīgi ar kādu, pirkumi.

2. Ja vēlies izbeigt parādsaistības un ātrāk atmaksāt kredītu u.tml. darbības, lai samazinātu izdevumus. Piemēram, auto remonta izdevumi, kas saistās nevis ar noderīgi patīkamu pirkumu, bet problēmu novēršanu, ko nevēlētos, lai tas atkārtojas.

Dilstošs Mēness.

16. Mēness diena – atrisina ilgstošas finanšu problēmas, mērenība, līdzsvars.

17. Mēness diena – jautrā noskaņā, mīlestībai, ar dziesmu.

20. Mēness diena – atteikšanās, saimniecībai, ģimenei, ārstu izdevumi.

21. Mēness diena – ar draugiem, atgriežas pazaudētais, principiāli pārkārtojumi.

22. Mēness diena – meditācija, astroloģiski, tautiski u.c. simboli.

24. Mēness diena – atklāsmes, izdevumi mājas celtniecībai, ģimenei, bērniem, veselībai.

25. Mēness diena – tiesu izdevumi, iekšējā balss, pārtraukt azartspēļu atkarību.

27. Mēness diena – parādsaistības, meditācija, intuīcija.

28. Mēness diena – apskaidrība, noslēgumu noslēgums, vērtīgi pirkumi.

30. Mēness diena – ziedojumi.

3. Svarīga konkrētam nolūkam būtu arī Mēness zīme.

“Naudīgākās” un ugunīgākās ir Auns, Lauva, Strēlnieks. Pretrunīga Mēness ciklā ir mistiski apdvestā Skorpiona zīme, kurā Mēness nejūtas omulīgi. Lai arī ūdens stihijas zīme, tā tomēr sevī nes ugunīgo Plūtona un Marsa simbolismu. Ticības spēks lielāks būs Zivju zīmei – lielā debesu augļotāja Jupitera pakļāvībā esošajai. Uguns stihijai draudzīgākās ir Gaisa stihijas zīmes – Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs – ar lielāku vieglumu.

Jaunava šai nodarbei ir par sīkumainu, bet Mežāzis par racionāli vēsu. Vēzis atsevišķos gadījumos var dot lielu efektu, jo vistiešāk ietekmēts no Mēness, bet kā krājējs negribēs viegli laist vaļā, bet bez tā – atpakaļ nenāk. Ģimenei domātos izdevumus pavisam noteikti var dedzināt Vēža un Vērša dienās.

4. No visiem minētajiem laikiem jāizņem ārā čika laiki, tā kā “klaiņojošā” Mēness dēļ arī rezultāts būs neprognozējamāks.

5. Mēness dienas jāsamēro ar Saules dienām. Saule kā uguns enerģijas pārvaldītājs īpaši izceļ, kuras ir uguns dienas un kad ugunij ne tuvumā!

Ieteicamas darbības ar uguni: 1., 3., 8., 9., 12., 14., 15., 16., 17., 20., 22. Saules dienās.

Tālāk no uguns: 2., 4., 10., 21. Saules dienās.

6. Noteikti ir svarīgs arī planētu stāvoklis, vai tajā nav pārāk daudz disharmonisku planētu savstarpējo mijiedarbību. Tādi “noēd” veiksmi un neļauj realizēties iecerētajam.

Planētu stāvokli katrai dienai var atrast astrologi.lv Dienas Astro fons.

Vai arī izlīdzēties ar trīskrāsu Dienas (dis)harmonijas apli, kas atspoguļots pie Mēness kalendāra.

7. Arī nedēļas dienām ir nozīme. Katrai sava. Tādēļ stingrā un striktā Saturna pārvaldītā sestdiena būtu vismazāk piemērota naudas rituāliem ar vēlmi, lai kaut kas viegli vairotos.

8. Un, visbeidzot, vai diena ir labvēlīga tieši tev, norādīs Tavs unikālais planētu stāvoklis šajā dienā. To var noteikt astrologs vai arī lietojot INDIVIDUĀLO MĒNESS KALENDĀRU, kurā atspoguļojas arī tavs individuālais Augošs/Dilstošs Mēness cikls, Mēness aspekti ar citām planētām, numeroloģiskā personālā diena.

Piemēram, tikai tad, kad sakrīt visiem domātā čeku dedzināšanas labvēlība ar tavu individuālo augošo Mēnesi, Mēness harmoniskiem aspektiem ar citām planētām (bez neviena disharmoniska) un vēl numeroloģiski 3. personālā diena – prognozētu veiksmīgu naudas atgriešanos visa procesa rezultātā. Turklāt vēl ar uzviju!

Lietotājiem, kuri izmanto numeroloģiju, iesaku čeku dedzināšanai veiksmīgās 1., 3., 5., 8. personālās dienas. Atsevišķos gadījumos arī 6. un 9. personālo dienu.

Saistītie raksti

Tuvākie labie datumi
Čeku dedzināšanas kalendārs rūpīgi līdz pat minūtei tavā vietā apkopo ieteicamo čeku dedzināšanas dienu laikus, ņemot vērā:

– Mēness fāzi;

– Mēness dienas;

– Mēness zīmes.

No pieejamiem datumiem, izņemot ārā:

– Čika laikus;

– fāžu maiņas brīžus;

– Mēnesi Jaunavas, Skorpiona, Mežāža zīmēs;

– sestdienas.

Pārējās minētās pazīmes – Saules dienas, planētu aspekti – jāpiemēro pašam. Bet arī pie tā strādājam, lai nākotnē būtu ņemti vērā visi rādītāji.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Turīgas pašvaldības, bet netiek galā ar rindām uz bērnudārziem
15 minūtes
LA
LA.LV
Sports
Neilands pirms pasaules čempionāta lieliskā formā – latvietis uzvar prestižā velobraucienā Beļģijā!
58 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
FKTK piemērojusi “PrivatBank” viena miljona eiro sodu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “BMW” markas auto iekļūst smagā avārijā 1
6 stundas