×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

Vai Drozds liks Briedim vēl pagaidīt cīņu par pasaules čempiona titulu?

foto - ITAR-TASSfoto - ITAR-TASS

Krievijas bokseris Grigorijs Drozds, kurš savainojuma dēļ zaudēja WBC pasaules čempiona titulu smagajā svarā līdz 90,7 kilogramiem, paziņojis, ka rudenī vai ziemā varētu atgriezties ringā un cīnīties par jostu ar pašreizējo čempionu britu Toniju Beljū.

Latvijas smagsvars Mairis Briedis pēc uzvaras pār nigērieti Olanrevadžu Durodalu kļuva par obligāto pretendentu uz cīņu par WBC čempiona titulu. Vakar par šīs versijas čempiona jostas ieguvēju kļuva brits Tonijs Beljū, kurš trešajā raundā nokautēja Ilungu Makabu no Kongo.
Kā nākamajiem par WBC čempiona titulu vajadzētu cīnīties Briedim un Beljū, tomēr Grigorija Drozda paredzamā atgriešanās ringā var sarežģīt Maira Brieža ceļu uz titulcīņu un var likt latvietim mazliet pagaidīt.

Krievijas mediji šodien publicējuši Drozda apsveikumus Beljū un gatavību tikties ar britu ringā cīņā par WBC čempiona jostu.
“Apsveicu Beljū, tiksimies ringā! Pirmkārt, gribu apsveikt Beljū ar lielu uzvaru. Esmu priecīgs, ka manas veseļošanās laikā WBC tituls netika atstats novārtā un tika apstrīdēts tādā aizraujošā un spožā cīņā. Tieši to es gribēju, kad guvu savainojumu un bija jāpārceļ nākamo cīņu datumi. Pašreizējais mans statuss ļauj aizvadīt cīņu par WBC čempiona titulu brīdī, kad pilnībā būšu atveseļojies no savainojuma. Protams, ka no šādas iespējas neatteikšos. Pagājušajā nedēļā esmu atsācis treniņus, tādēļ būšu gatavs cīnīties ar Beljū jau rudenī vai nākamajā ziemā. Vēlreiz sveicu Beljū ar uzvaru un tiksimies ringā!,” Grigorija Drozda krievu medijos teiktais liecina, ka viņš savu titula aizstāvēšanas cīņu redz tieši pret Toniju Beljū.

Drozds profesionālajā ringā aizvadījis 41 cīņu, izcīnījis 40 uzvaras, 28 no tām ar nokautu.
Mairis Briedis jau iepriekš ir paziņojis, ka ir gatavs cīnīties arī ar Krievijas bokseriem. Vai Briedim nākamā cīņā tiešām būs par pasaules čempiona titulu vai tomēr nāksies pagaidīt? Atbildes uz šo jautājumu šķetinās boksa pasaules aizkulišu darboņi. Liela loma būs Brieža menedžerim Albertam Hačaturovam, kurš boksa pasaulē vairāk zināms ar segvārdu Al Siesta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+