×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Vai duetā “Sandra” atgriezīsies pati Sandra?

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šķiet, visiem ir zināms fakts, ka tautā mīlēto duetu “Sandra” veido dzīvesbiedri Sandra un Andris Brīnumi, kuri pērn nosvinēja savu kāzu 35. jubileju. Savukārt kā duets viņi darbojušies nu jau 25 gadus un nereti snieguši pat desmit koncertus nedēļā. Apzināti radot lētu mūziku izklaidei, ko nekad nav noliedzis Andris, viņi bijuši vieni no finansiāli veiksmīgākajiem mūziķiem Latvijā.
Taču gada nogalē sabiedrību pāršalca skumja vēsts, ka duetu “Sandra” uz nenoteiktu laiku nopietnu veselības problēmu dēļ pamet pati Sandra. Žurnālā “Privātā Dzīve” Andris Brīnums atklāj vien to, ka nav zināms, kad un vai vispār Sandra atgriezīsies dueta sastāvā. Šajā nenoteiktības posmā viņas vietu ieņems kāds vīrietis, ar kuru jau bijusi sadarbība. Tiesa, viņa vārds pagaidām netiek atklāts. “Dabiski, ka pati Sandra ļoti grib atgriezties uz skatuves, taču veselība ir svarīgāka. Situācija šobrīd ir tāda, ka viņa fiziski to nespēj,” atklāj Andris.
Samierināties ar esošo situāciju abiem esot smagi, jo muzicēšana bijusi ne vien viņu vienīgais iztikas avots, bet arī dzīvesveids.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+