Uncategorized

Vai dziedātāju Andri Ērgli vieno ārlaulības sakari ar kādu smiltenieti 16

Foto – Leta

Ne viens vien acīgāks skatītājs pamanījis, ka jau kādu laiku dziedātāja Andra Ērgļa (34) zeltnesi nerotā laulību gredzens, kas liek izteikt minējumus par iespējamo laulības krīzi. Žurnālam “Kas Jauns” dziedātājs atklāj: “Tas neko nenozīmē, joprojām esmu precējies. Manuprāt, vai tu mīli vai nemīli, dzīvo kopā vai ne – to jau neizsaka gredzens.” Viņš joprojām dzīvojot kopā ar ģimeni.

Jau agrāk dziedātājs bija spiests attaisnot savas attiecības ar dziedātāju Lieni Šomasi, jo abi vairākkārt tika manīti kopā, savstarpēji izrādot simpātijas. Par neviennozīmīgajām attiecībām vēl vairāk runāja pēc tam, kad Andris Ērglis tika manīts nakts laikā viesojoties dziedātājas dzīvoklī. Tolaik abi savas attiecības noliedza.

Nu runas par iespējamo krīzi attiecībās ar abu divu bērnu mammu Kristīni Ērgli (35) uzvirmojušas no jauna, jo nu populārais dziedātājs manīts pārāk bieži uzturoties ne vien smiltenietes Zanes Megnes sabiedrībā, bet pat nakšņojot viņas mājā. Runā, ka abus attiecības vienojot jau divarpus gadus un tieši Zanes dēļ Andris pārstājis nēsāt laulību gredzenu. Žurnālam “Kas Jauns” mūziķis nenoliedz pazīšanos ar viņam piedēvēto jauno draudzeni, kura ir Smiltenes kora “Lido” menedžere un atzīst, ka viņi esot ļoti labi sirdsdraugi. “Viņa ir tāds cilvēks, ar ko esmu runājis tādas lietas, ko neesmu atļāvies runāt ar draugiem, ar kuriem pavadu laiku ikdienā.”

Mūziķis atklāj, ka jau četrus gadus draudzējas ar Smiltenes jauniešu kori “Lido” un viņu uzskata par šā kora pievienoto vērtību, jo ir vienīgais solists, kurš ir bijis kāt visos lielajos koncertos.

Lai sevi attaisnotu Andris Ērglis bilst, ka ir sadraudzējies arī ar kora koncertmeistari Ilzi Megni, kura ir Zanes mamma un atrodoties Smiltenes pusē nakšņojot pie viņām. Tāpat mūziķis atzīst, ka ar Zani pavada daudz laika kopā, arīdzan bijis uz viņas dzimtas kapiem. “Ja esam ļoti labi draugi, tad tas ir normāli, un absolūti nevajag atkal meklēt kaut kādu romantiku.”

LA.lv