×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2013
Drukāt

Vai esat apmierināts ar periodikas pieejamību tirdzniecības vietās?


Foto - LETAFoto - LETA

Viesturs Razumovskis Rīgā:
 “Dažkārt pērku avīzes un žurnālus kioskos, un līdz šim nav bijušas problēmas ar tajos pieejamo sortimentu. Nupat medijos dzirdēju, ka “Plus punktā” vairs nebūs iespējams iegādāties preses izdevumus, bet tas mani neietekmē, jo plašāks tīkls ir citiem kioskiem, kuros arī visbiežāk iepērkos.”


 

Valda Ulme Siguldā:
 “Tos izdevumus, kas mani patiesi interesē, abonēju. Tikai reizēm nopērku šādus tādus žurnālus par dziedniecību, tautas medicīnu, praktiskām lietām u. tml. Neesmu saskārusies ar problēmu, ka kaut ko nevaru atrast, jo preses izdevumus pērku ļoti reti. Parasti nopērku, ja ieraugu ko piesaistošu, bet neeju uz veikalu ar mērķi nopirkt žurnālu. Tiesa, es būtu priecīgāka, ja tuvējā veikalā “Maxima” būtu vairāk izdevumu par dziedniecību, jo šī tēma mani ļoti interesē. Par to, ka “Plus punkta” kioskos vairs nevarēs nopirkt presi, nebiju dzirdējusi, taču tas mani neuztrauc, jo tur neiepērkos.”

 

Sandis Krasts Valmierā:
 “Šad tad nopērku pa kādam žurnālam. Biežāk veikalos, kur ir lieli presei atvēlēti stendi, reizēm arī kioskos. Tā kā neko daudz nepērku, nav bijis tā, ka presi nevaru nopirkt kādā konkrētā tirdzniecības vietā. Regulāri pērkam vien televīzijas programmu, kas gan reizēm ir izpirkta. Sieva dažreiz pērk sieviešu žurnālus, un tie nudien pieejami visur. Par “Plus punkta” nebūšanām nezināju, taču mani tās neietekmēs. Tur preses izdevumus vairs principā nepērku, jo šajos kioskos pirms kāda laika par izdevumiem tika piemērota papildu samaksa. Man tas šķita neizdevīgi un negodīgi, tāpēc atturos turp doties. Turklāt – ir taču citas iespējas tikt pie interesējošajiem izdevumiem.”

 

Juris Kočots Rīgā:
 “Avīzes un žurnālus, ko vēlos lasīt regulāri, saņemu savā pasta kastītē. Retumis sanāk lielveikalos vai kioskos nopirkt vien kādu žurnālu, taču nav nācies saskarties ar kāda izdevuma deficītu vai nepieejamību. Ja nevarēšu nopirkt vēlamo periodiku “Plus punktā”, pirkšu “Narvesen” vai kādā citā kioskā. Domāju, ka preses izdevumu piedāvājuma klāsts ir pietiekami plašs arī alternatīvās tirdzniecības vietās, un lielas neērtības “Plus punkts” ne man, ne citiem neradīs.”

 

Arta Rulle Siguldā:
 “No preses izdevumiem pērku tikai žurnālus, un tie, kurus lasu, vienmēr ir atrodami visos veikalos. Tajos ir diezgan liela izvēle un piedāvājuma klāsts ik pa laikam tiek papildināts. Par “Plus punktu” – tas man ir jaunums, taču manus preses pirkšanas paradumus neietekmēs, jo, kad dodos ar ģimeni iepirkties, turpat veikalā pie reizes nopērku arī kārotos žurnālus un nav vajadzības tos meklēt kioskos vai kur citur.”

 

Pauls Feodorovs Raganā: 
”Avīzes nepērku, bet dažādus sev interesējošus žurnālus šad tad iegādājos kādā veikalā vai kioskā. Lielākoties tas ir impulsa pirkums – ja veikalā, stāvot rindā, vai kioskā, pērkot kādu sīkumu, ieraugu kaut ko, kas mani interesē, to arī nopērku, ļaujoties mirkļa iespaidam. Nemeklēju neko noteiktu, tāpēc tajā, vai kādā kioskā ir vai nav pieejama prese, problēmu nesaskatu.”

 

Laila Ogrē:
 “Pārsvarā pērku žurnālus. Nav vienas konkrētas vietas, kur tos iegādājos. Kur sanāk iet garām vai iegriezties citu iemeslu dēļ, tur pie viena arī nopērku kaut ko no preses – gan veikalos, gan kioskos. Nekad līdz šim neesmu saskārusies ar problēmu, ka nevaru nopirkt kādu izdevumu. Protams, gadās, ka noteikts izdevums ir izpirkts, taču tad tas atrodams citā tirdzniecības vietā. Neesmu arī pamanījusi, ka kādā no kioskiem vispār nebūtu pieejama prese, varbūt tamdēļ, ka tie nav bijuši pa ceļam. Un vispār nepievēršu uzmanību, kādā kioskā iepērkos. Ja tas, ko meklēju, nav vienā, eju uz priekšu un pērku tur, kur ir.”

 

Evita Tizika Rīgā:
 “Presi pērku dažreiz, bet ne regulāri, lielveikalos “Rimi” vai “Narvesen” kioskos. Esmu ar šo tirdzniecības vietu piedāvājumu ļoti apmierināta, jo vienmēr varu dabūt interesējošos preses izdevumus. Neko par “Plus punkta” nebūšanām nebiju dzirdējusi, bet nedomāju arī, ka tas manu ikdienu ietekmēs, jo parasti nepērku žurnālus un avīzes ārpus ierastajām vietām.”

 

Aptuveni 160 uzņēmuma “Plus punkts” kioskos visā Latvijā kopš pirmdienas vairs nepārdod laikrakstus un žurnālus.

Plašsaziņas līdzekļu vairumtirgotājs SIA “Preses serviss” informējis, ka piegāde pārtraukta, jo “Plus punkts” ilglaicīgi nemaksājis par piegādātajiem preses izdevumiem un sakrājis 
Ls 190 000 parādu.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+