foto – @UsakSportif

Vai Freimanis atvedīs savu komandu uz Ventspili? 0

FIBA Čempionu līgā šonedēļ var kļūt par vienu Latvijas basketbolista pārstāvētu komandu vairāk. Lai tā notiktu, Turcijas “Ušak” ar Rolandu Freimani sastāvā divu spēļu summā jāapspēlē Klužas Napočas “U-BT” no Rumānijas. Šī pāra uzvarētājs nokļūs C grupā kopā ar BK “Ventspils” komandu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Pirmajā spēlē otrdien Turcijā laukuma saimnieki “Ušak” uzvarēja ar 93:90, divu spēļu summas uzvarētāja noskaidrošanu atliekot uz ceturtdienas spēli Rumānijā.
Rolands Freimanis, kuru šovasar Ainārs Bagatskis kā vienu no pirmajiem svītroja no Latvijas izlases kandidātu skaita, tika pie piektā lielākā spēles laika komandā (23 minūtes) un ar 13 punktiem bija trešais rezultatīvākais spēlētājs. “Ušak” pēc latvieša metiena pirmā puslaika izskaņā pirmo reizi panāca +10 (45:35), vēlreiz tādu pat pārsvaru ieguva 27. minūtē (62:52), tomēr nosargāt drošāku pārsvaru pirms atbildes spēles neizdevās.

Šī pāra uzvarētājus redzēsim Ventspilī. Vēl C grupā spēlēs Francijas “ASVEL”, Itālijas “Varese”, Grieķijas “PAOK” (arī Žanis Peiners), Vācijas “EWE Oldenburg”, Polijas “Rossa Radom” un Lietuvas “Neptunas”.

FIBA Čempionu līgas otrās kvalifikācijas citās spēlēs “Tartu” (Igaunija) – “Bakken Bears” (Dānija) 67:75, Minskas “Cmoki” (Baltkrievija) – “Ironi Naharya” (Izraēla) 66:70, “Lukoil Academic” (Bulgārija) – “Oradea” (Rumānija) 75:72.

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
NBA. Pārbaudes spēle. “Knicks” – “Rockets” 103:130 viesos, Kristaps Porziņģis (27 min) 22 (1p. 1/1, 2p. 3/5, 3p. 5/6)+4AB+2BM+2RP.
FIBA ČEMPIONU LĪGA. “Ušak” – “U-BT” 93:90. Rolands Freimanis (23 min) 13+3AB.
VĀCIJA. “Brose Basket” – “Tubingen” 85:45, Jānis Strēlnieks (15 min) 9+4AB. Dāmas, “Saarlouis” – “Bad Aibling” 76:61, Sabīne Niedola (39 min) 13+17AB.
IGAUNIJA. “Valga” (treneris Juris Umbraško) – “TLU/Kalev” 77:74, Ivars Žvīgurs (28 min) 18+9AB, Kristaps Kanbergs (29 min) 10+4RP, Sandis Silavs (21 min) 10+3RP, Artūrs Bricis (24 min) 10+5AB.
KRIEVIJA. Sieveites, Kurskas “Dinamo” (treneris Mārtiņš Zībarts) – “Noginsk” 87:44.