×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Vai Germanam Milušam ir Krievijas pilsonība?

Foto-LETAFoto-LETA

Nav pamata uzskatīt, ka Jūrmalas pašvaldības 2005.gada vēlēšanu kukuļošanas krimināllietā notiesātais uzņēmējs Germans Milušs, varētu neierasties uz savu tiesas sēdi Kiprā, aģentūru LETA informēja Miluša advokāte Jeļena Kvjatkovska.

Kvjatkovska stāstīja, ka Milušam ir piemēroti vairāki ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi. Advokāte nekomentēja publiskajā telpā izskanējušo informāciju, ka Milušs esot pieņēmis Krievijas pilsonību, piebilstot, ka šobrīd var komentēt tikai to, ka viņas klients ir atbrīvots no apcietinājuma.

Larnakas tiesa Kiprā uzskatīja, ka līdz jautājuma izskatīšanai par Miluša izdošanu Latvijai viņam nav nepieciešams atrasties apcietinājumā un ir piemērojami citi, ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, norāda advokāte.

Latvijas Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina aģentūrai LETA apliecināja, ka Ģenerālprokuratūra 8.augustā nosūtījusi Kipras Tieslietu ministrijai dokumentus attiecībā uz personas izdošanu sprieduma izpildei. Jautājums par Miluša izdošanu Latvijai tiks skatīts tiesas sēdē 22.augustā.

No 2007.gada 23.aprīļa starptautiskajā meklēšanā izsludinātais Milušs tika aizturēts Larnakā un tagad Latvijas Ģenerālprokuratūra kārto formalitātes, lai panāktu viņa izdošanu un nogādāšanu Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+