×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

Vai godīgā ceļā Latvijā var kļūt bagāts? (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Jau divus gadus samazinās iedzīvotāju īpatsvars, kuri kategoriski nepiekrīt, ka Latvijā arī godīgā ceļā var kļūt bagāts, jaunākās aptaujas rezultātus “Twitter” komentējis SKDS direktors, sociologs Arnis Kaktiņš.

Aptaujas dalībniekiem tika lūgts izteikt viedokli apgalvojumam – “Godīgā ceļā Latvijā nevar kļūt bagāts”.

Tam pilnībā piekrīt 35% Latvijas iedzīvotāju, bet drīzāk piekrīt 32%. Savukārt tam nepiekrīt 26%. Grūti bija pateikt 7%.

Salīdzinoši 2010.gadā apgalvojumam, ka godīgā ceļā Latvijā nevar kļūt bagāts, pilnībā piekrita 43%, bet drīzāk piekrita – 27%.

Pirmais mērījums par godīgu darbu un turīgumu veikts 1999.gadā. Tad apgalvojumam “Godīgā ceļā Latvijā nevar kļūt bagāts” pilnībā piekrita 42%, bet drīzāk piekrita – 34%. Nepiekrita 18%.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. arī kaktiņa firma nevar samaksāt par ankitēšanu algu.

  2. GODĪGĀ VEĻĀ – NEKĀDĀ GADĪJUMĀ, JA NEESI LABS SPORTISTS VAI MĀKSLINIEKS!

  3. Andris no kriminalas Kraslavas Atbildēt

    Visi, kuri grib likumigi-nelikumiga cela klut bagati, steidzami visus sos Bagatibu mekletajus Deportet uz Kraslavas rajona Patvalnieku Republiku. Seit jums vertigus padomus var sniegt policisti-patvalnieki Arvids Vedla, Ilga Rakicka, Ivars Jakusonoks, Aivars Trulis un Edgars Tjarve, prokuraturas-patvalnieki Kristine Repsa-Kondratjeva, Aija Zaltane, Oskars Dimpers un Igors Bllazevics, ka ari tiesnesi–patvalnieki Helena Muizniece, Girts Aizsils un civiltiesnese Inara Galeja, kura izskatija manu speciali safabriceto kriminalmurgojumu Nr. 11240029208-stiepa gumiju,no 2016. gada 25. janvara ,vel bija sede-2016. gada 10. marta, lidz pat 2016. gada 17. junijam. Seit civiltiesnese Inara Galeja , kura nezin kapec jau keras ari kriminallietam, saisinato spriedumu, jau ieprieks ar prokuraturu saskanotu, UZTAISIJA 15 MINUSU LAIKA!!! Nezinu, kur vel Latvija un Pasaule atradisi tik nadzigus blezus, ka tikai un vienigi Kriminalaja Kraslava. Seit jau varetu pieskirt ari kadu Latvijas Valsts ordeni par Alesanos musu valsts Tiesu sitema! Pat LR Augstaka tiesa jums visiem noradija, kas un ka ir jaizverte, bet jus nekauniga veida uzsplavat visi tiesnesi un prokurori pat LR Augstakajai tiesai, kur vienkarsi glabj manu iz varoto un apzagto gimeni. Es esmu loti drosmigs cilveks, bet man tomer butu bailes ta banali splaut virsu godigajiem LR Augstakas tiesas tiesnesiem. Te ir jabut absoluti kontuzetam, lai bruktu virsu pat LR Agstakajai tiesai. De Facto! Jau SIMTO reizi izsaku vislielako patecibu manai milajai LR Augstakajai tiesai un milajam advokatam Egonam Rusanova kungam un vina lieliskajai komandai. LAI SARGA UN SVETI JUS DIEVS!!!

  4. Lai tiktu pie “godīgā ceļā tikt bagāts” ir jābūt negodīgam(jādod kukuļi birokrātijai).

  5. Samazinājies tāpēc, ka nepiekritēji ir aizbraukuši…

Draugiem Facebook Twitter Google+