×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Vai horoskopiem vairs var ticēt? Donaldam Trampam pareģoja zaudējumu! (1)

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Donalda Trampa horoskops atspoguļo slavu un bagātību, bet droši nenorāda uz to, ka viņš būtu nākamais ASV prezidents. Viņam patiesībā vajadzētu priecāties gadījumā, ja izgāžas, jo viņam diezgan slikti sokas ar tās varas izmantošanu, kas viņam jau ir, pirms vēlēšanām pareģoja amerikāņu astrologi.

Donalda Trmpa dzimšanas horoskops ir ticams līdz pat minūtei, jo tas ir balstīts uz viņa dzimšanas apliecību. Visticamāk, viņam to nācās publiskot pēc visiem apvainojumiem, kurus viņš ir raidījis Obamas virzienā (par to, ka ASV prezidents varētu nebūt dzimis valsts teritorijā, līdz ar to pretēji likumam ieņem augsto amatu). Šeit ir Trampa dzimšanas apliecība, kas šur un tur joka pēc tikusi apšaubīta:

trumpa_dz_ser

Donalda Trampa horoskops ziņo par ievērojamiem panākumiem un personiskajiem resursiem. Tas ir gandrīz neiespējami – tādam vīram kā viņš palikt nepamanītam vai pavisam izgāzties.

Cilvēks ar daudzām priekšrocībām
Viņa dzimšanas astroloģiskajā horoskopā ir redzema saikne starp Sauli, Urānu un Mēnesi Dvīņos, kas rada ļoti spēcīgu apvienotu enerģiju, kas nozīmē, ka viņš dominēs gandrīz jebkurā sabiedriskā vidē. Dvīņi pavēsta, ka viņu neuztvers pavisam nopietni, bet tik un tā viņam nav iespējams apiet apkārt vai ignorēt. Un viņš ir diezgan radošs savā pieejā, kā šo spēju izspēlēt.

Venera un Saturns veido dīvainu saikni starp maigumu un spēku, kas nozīmē, ka viņa slava tikai turpinās augt ,un viņa loma sabiedrībā raisīs gan mīlestību, gan bijību. Viņš ir tas, par kuru mums visiem tik ļoti patīk pajokot. Bet dažreiz viņš sāk riet, un mēs patiesi nezinām, ko par to domāt.

Arī Merkuram ir ietekme uz viņa Zodiaka zīmi. Tas nozīmē, ka viņš māk glaimot cilvēkiem. Viņš zina, kas ir jāsaka, lai piesaistītu uzmanību un gūtu līdzjūtību no ikviena, kurš viņu sadzird, lai arī ko viņš patiesībā teiktu.

Viņš kļūst bagātāks, lai vai kas
Donalda Trampa spēju radīt bagātību un pie tās pieturēties lieliski atspoguļo Jupitera un Svaru mijiedarbība. Viņš lieliski spēj līdzsvarot savus kontus un tikt cauri finansiālās pasaules kalniem un lejām. Gadījumā, ja viņš neuzvarētu prezidenta vēlēšanās, tas šajā jomā neko nemainītu. Patiesībā pat palielinātu viņa ienākumus, vērtē amerikāņu astrologi.

Jupiters vēlēšanu laikā tuvojas pozīcijai, kādā tas atradās Donalda Trampa dzimšanās brīdī, un tas izveidos saikni decembra sākumā. Šāda saikne novērojama tikai reizi divpadsmit gados, tāpēc šis brīdis ietver sevī ievērojamu veiksmi un panākumus. Viņš, visticamāk, agrāk vai vēlāk atgriezīsies pie tā, kas viņam padodas vislabāk – viņa paša biznesa.

Daži nopietni trūkumi
Ne viss Donalda Trampa horoskopā izskatās lieliski. Viņam draudīgas ir divas planētas, Plutons un Marss, kuri apzīmē upuri. Tie atrodas Lauvas zodiaka zīmē, kas nozīmē, ka par spīti visam, viņam ir problēmas ar varas izmantošanu.

Par spīti naudai, dominējošajai lomai sabiedrībai un spējām, viņš bieži vien ir pārsteidzoši bezspēcīgs, un lietas neatrisinās tā, kā viņš tās ir ieplānojis. Tāpēc viņš izklausās kā Boss, bet patiesībā tāds nav.

Plutona un Marsa saikne Lauvā norādā arī uz to, ka viņam ir veselības problēmas ar sirds un asinsrites sistēmu, kuras atkārtojas. Tās var kļūt kritiskas, tāpēc viņam nevajadzētu izlaist regulāras pārbaudes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Viss jaunais ir aizmirsts vecais Atbildēt

    Tātad jāuzmanās no digotoksīna!

Draugiem Facebook Twitter Google+