Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 27. maijs, 2017
19. novembris, 2015
Drukāt

Vai iespējams “radīt” sapņu vīrieti? Frāzes, kas neuzkrītoši un efektīvi mainīs partneri

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ideālā vīrieša īpašību saraksts katrai sievietei ir citāds, un tomēr to vieno kopīga pazīme – tas ir, šķiet, nebeidzami garš. Mums katrai ir tik daudz prasību, ko izsakām pret savu partneri. Noteiktās situācijās vēlamies sagaidīt konkrētu rīcību un attieksmi. Latiņa ir pacelta visnotaļ augstu, mums gan nebūt neaizdomājoties par to, cik liela vara pār partneri patiesībā piemīt mums pašām. Lai gan valda uzskats, ka sievietes spēkos nav mainīt vīrieti, atsevišķas partnera rīcības epizodes tomēr ir iespējams ietekmēt, turklāt visnotaļ lielā mērā.

Turpinājumā piedāvājam Cluber.com.ua apkopotās frāzes, kas, pēc attiecību konsultanta un psihologa Jaroslava Samoilova domām, spēcīgi ietekmē vīrieša pasaules, sevis un attiecību uztveri. Lūk, vārdi, ko mīļotajam vīrietim noteikti vērts veltīt biežāk!

“Kā jūties?”

Vēlami šīs frāzes varianti, īpaši, ja tie izteikti situācijā, kad partnerim nepieciešams līdzcilvēku atbalsts, pēc Samoilova domām, ir arī šādi:

“Kā varu tev palīdzēt?”
“Ko tu vēlies tieši šobrīd?”
“Kas tevi iepriecinātu?”
Ja apzinies, ka vīrietis atrodas sarežģītā dzīves posmā vai ir sastapies ar negaidītu krīzes situāciju, kas jāatrisina, atceries, ka viņš patiesi sagaida atbalstu un rūpes, vēlas tikt lolots un mīlēts, neraugoties uz ārējo mieru un šķietamo spēku, ko izrāda. Jāpiebilst, ka tieši sievietes izrādītās rūpes un maigums liek vīriešiem apzināties savas spējas un varēšanu, sasniedzot cerēto, piepildot mērķus un gūstot plānotas un neplānotas dzīves uzvaras.

“Ar tevi es jūtos drošībā.”

Pievienot komentāru

Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+