×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

“LA” jautā: Vai ir pamats prasīt Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces demisiju? (47)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Latvijas Reģionu apvienība šā gada 19. oktobra frakcijas sēdē lems par neuzticības izteikšanu Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei un viņas atcelšanu no ieņemamā amata, informē apvienībā.

“Ināra Mūrnieces profesionālā darbība un pēdējā laika rīcība nav viņas augstajam amatam atbilstoša. Viņas selektīvā attieksme pret Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, vienpersoniskā lēmumu pieņemšana un visbeidzot klaja publiska melošana, nomelnojot mūsu frakcijas biedrus, ir pilnībā nepieņemama un pārkāpj jebkādas vispārpieņemtas uzvedības normas. Šajā situācijā mums nekas cits neatliek, kā izvērtēt Mūrnieces atbilstību ieņemamajam amatam un lemt par neuzticības izteikšanu viņai,” uzsver LRA frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš.

LRA pārmet I.Mūrniecei selektīvu attieksmi pret politiskajām partijām un vienpersonisku lēmumu pieņemšanu, piemēram, neaicinot vairākās Saeimas partijas, tostarp, Latvijas Reģionu apvienību iesaistīties darbā Latvijas Republikas 100 gades rīcības komitejā vai vienpersoniski lemjot par Saeimas ģenerālsekretāra posteņa izveidi. Savukārt šā gada 15. oktobra Saeimas Prezidija un frakciju padomes sēdē I.Mūrniece publiski apmeloja LRA Saeimas frakcijas deputātus, paužot, ka viņa esot centusies uzrunāt LRA frakcijas vadītāju un vadītāja vietnieci ar lūgumu sarīkot atsevišķu tikšanos ar Saeimas prezidiju un pārrunāt visus darba kārtības jautājumu un ka LRA esot sniegusi noraidošu atbildi. LRA uzsver, ka ne no Mūrnieces, ne no Saeimas prezidija nav saņemts neviens oficiāls aicinājums tikties, nemaz nerunājot par jebkādiem apspriežamajiem jautājumiem. Turklāt neviens no Saeimas prezidija locekļiem nevar apliecināt, ka Mūrniece būtu aicinājusi LRA frakciju un tās deputātus tikties ar Saeimas prezidiju un pārrunāt LRA frakcijas iesaisti dažādu jautājumu
Tāpat atzīmēšanas vērta ir Mūrnieces divkosīgā rīcība jautājumā par deputātu atalgojuma iesaldēšanu, kad vārdos viņa publiski pauž atbalstu šādai rīcībai, vienlaikus ar parakstu akceptējot atalgojuma palielināšanu vai, piemēram, gan Saeimas politisko spēku, gan sabiedrības šķelšana valsts drošībai svarīgā bēgļu jautājuma risināšanā.

Vai ir pamats prasīt Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces demisiju?

Pievienot komentāru

Komentāri (47)

 1. Ināra Mūrniece lieliski tiek galā ar saviem pienākumiem.Viņa ir skaista sieviete un izcila orientējas Latvijas politikā. Labākā Saeimas Prezidija priekšsēdētāja Latvijas vēsturē.

 2. augsti noverte Inaras Murnieces darba kvalitati un drosmi pienemot grutus lemumus un lepojas ar musu izcilo Saeimas priekssedetaju.

 3. Jābūt izcilam intrigu meistaram , lai Mūrnieces kundzes darbībā atrastu nosodāmas nianses ! Es uzskatu , ka mēs varam lepoties ar drosmīgu un gudru Saeima priekšsēdētāju (skaistu arīdzan)

 4. savējos vienmēr ir jāatbalsta.

 5. VIŅAS IZTEIKUMI PAR “DAŽĀDU KRĀSU LATVIEŠIEM” VIEN JAU IR DEMISIJAS CIENĪGI !!!

 6. KAs par stulbu,provokatīvu jautājumu?To gan varēja jau gaidīt pēc tā ,kad Mūrniece nemetās izpaust valsts noslēpumus KF vēstniekam Vešņakam,kurš ložņāja pa Saeimu ostot iespējamos vēlēšanu rezultātus.Vējonis,Straujuma Kremlim der,vien Mūrniece lec laukā no Kremlim paklausīgo upurjēru rindas.Āboltiņa netika prezidentos un tagad ir tāda ikdienas pele bez TV ekrāna un komandējumiem.Lai gan ņemot vērā viņas protežē Zaķa blēdības un pašas iekārpīšanos Saeimā,abiem domu biedriem būtu laiks pamainīt darba vietu,ko gan viņa draudēja citiem.SC vai GKR būtu šo blēžu īstā vieta lai “Vienotībā “gaiss būtu tīrāks.

 7. Inara Murnice savu darbu veic ar pilnigu sapratni un visu savu speku atdevi tautas laba kaut citi ministri un deputati butu tadi.

 8. Vai ir pamats? Nedomāju gan – varbūt skats pa ķēķa durvīm ir savādāks, bet ar tautas acīm vērojot, viss šķiet kārtībā …

 9. Cien. LA.lv!
  Pārstāstot LRA pārmetumus Saeimas priekšsēdētājai, būtu jālieto atstāstāmā forma.
  No šī materiāla izriet: Ināra Mūrniece “publiski apmeloja”, ka “atzīmēšanas vērta ir”, ka viņa “publiski pauž atbalstu”…
  Ja nu tās ir arī LA.lv domas, tad viss ir pareizi. Bet es neticu, ka manis cienītā avīze un tās kolektīvs “pūš” LRA “stabulē”!

 10. Mūrniece ir gudra, principiāla, zinoša un darbojas no sirds, patiesa.
  Rokas nost no Mūrnieces. Tā ir Putina politika iznīdēt labus ttautas pārstāvjus. Ja to darītu Vienotība, kas visus un visur izēd spējīgākos jadrus, lai netraucē Vienotības zaglībai un prettautiskai rīcībai, zaķiem tad var saprast, bet ko jūsu suņi rej tur, kur nevajag. Urbanovi\c, – tev putins par ideju atstādināt Mūrnieci paspiedīs roku.

 11. Beidzot Latvijā ir Saeimas vadītāja, atbilstoša patreizējam sarežģītajam politiskajam momentam, bet kāda partija, kas sevi vēl nekā nav pierādījusi, grib no Mūrnieces tikt vaļā. Vai pasūtījums? (Cienījamie komentētaji, nekautrējatis minēt savu īsto vārdu. Visiem viedoklis, kā Nīlas krokodīls.)

 12. Būs rīt jāuzjautā pazīstamiem la.lv administrātoriem, lai parāda no kuras IP adreses ir troļa uzbrukums.

 13. Kas tā ir pa programu, kuru tu izmanto NA trolli? Rādītājis pilnīgi tiek sagriezti.

 14. NA kārtējo reizi liek vilties. 4 reizes balsoju, cerot ka ar katru nākamo būs savādāk. Pietiek!

 15. situācija ir sekojoša Atbildēt

  LRA ārdās, jo tika nojaukta shēma par algām. Bija paredzēts, ka LRA kopā ar SC balso par deputātu algu iesaldēšanu. Mūrniece un NA paziņoja par to pirmie. Lielas trumpis izgāzās, nu ir slaktiņš.

 16. LRA ir ākstu partija ar Kamiņu priekšgalā un tagad iespējams izpilda Vienotības pasūtījumu, jo NA iestājas pret nelegālo migrantu iepludinašanu Latvijā. Izskatās, ka LRA ir gatava nodot savu tautu ta pati kā to dara Vienitība.

 17. LRA MAN ĻOTI NEPATĪK SAVAS NEKONSEKVENCES DĒĻ!!! KĀDI TIK TUR NAV BIJUŠI TRAČI ŠĪS APVIENĪBAS IETVAROS KAIMIŅA SAKARĀ!!! TĀDI VĒL MEKLĒS IEGANSTUS NOMELNOT CITUS??? Biju labākās domās par Bondaru, bet esmu kļūdījusies! NA ir savā vietā un arī LRA lai būtu savā vietā!!! MŪRNIECES KUNDZE TIEŠĀM STRĀDĀ LABI!!! VEIKSMI TĀLĀKAM DARBAM!!!

 18. Ināra Mūrnieces ir profesionālā sava darbība, bet reģionālā partija pati nezina, ko grib. Ispējams, ka saodusies ar vienotību Latvijas kapraci.

 19. A aptauja ir .. – mēģināju nobalsot un to var izdarīt atkal. Tad kuram kaķim zem .. likt tādu aptauju? A par Mūrnieci tāpēc man domas nemainās – viņa ir savā vietā un dara labi savu darbu.

 20. LRA saņem naudu par Mūrnieces nomelnošanu?

 21. … Pats savam acim redzeju un ausim dzirdeju, pirmsvelesanas debates, ka Bonders ar rokas spiedienu solija sadarboties ar NA … !!!

  … LRA tatad varam apvainot par klaju melosanu … nacionali domajosa elektorata apzinigu un viltigu saskaldisanu un uzmesanu … jo ta panema dzudzas NA balsis ar so solijumu … !!!

  … Muns vel nav bijusi tik profesionala, nacionala un valsts interesu aizstavetaja, S. P. kada ir aktiva un atklata Inese Murniece .. !!!

  … Kauns LRA par so neganto un amoralo SP nomelnosanas mahinaciju … bet nedomaju, ka Artuss piedalas saja afera !!!!

 22. Ferma galīgi neklausa!
  75%

 23. Labs darbiņš kas padarīts. Ferma, atslēdzamies! 😀

 24. 57%… 😀

 25. Nu jau 43%.. Malači! Cīņai sveiks! 😀

 26. Tā arī faktiski ir noticis. Nepagāja ne 10 minūtes un procenti pamatīgi izmainījās. Nu jau Mūrnieces darbu kā izcilu vērtē 38%, bija 28% 😀
  Labi strādā NA troļļu ferma

 27. Skadri redzams, ka sabiedrība neatbalsta Mūrnieci šajā amatā (40%). Domāju, ka galvenā viņas problēma ir komunikācija – iedomīga un vīzdegunīga attieksme pret pārējiem. Bet gan jau tūlīt ieslēgises NA troļļu armija un sabalsos kā vajag 🙂

  • Haha mūsējos lai te visādi neaiztiek! cīńai sveiks!

  • Mūsējos te visādi lai neaiztiek!! Cīńai sveiks!

  • Tik nesakiet ka trollis - tad būšu garšs trollis. Atbildēt

   Mūrniece ir ļoti punktuāla un pedantiska. Ko sola, to cenšās darīt. Iedomīgumu nu gan viņai nevar piedēvēt, bet distancēta un ļoti pieklājība bija pirms iesēdās tajā krēslā. Viņai gan ir viens trūkums, ko zinu, jo pazinu mazliet tuvāk, bet katram taču savi trūkumi un nemanu, ka šis tūkums traucētu viņas darbam. Bet – viņa nav mašīna – ir ļoti cilvēciska, līdzjūtīga u.c Solvita – priekšgājēja – bija vīrs brunčos. Tik tālu sevi nocietinājusi un aizvedusi, kad Mūrniecei būtu kur augt un augt. Man nav skaidrs, kādēļ nepatīk Mūrniece. Jā, viņa ir atturīga, pavēsa un dikti jūso, bet tas tāpēc, ka viņa patiešām tāda arī ir dzīvē – ciena otru, pat tad, kad tas otrs ir cūka, kurš to nav pelnījis(man bija jāsastrādājās ar viņu un neteiksim, ka biju tas labākais variants, ar ko sastrādāties – visu laiku ļoti zolīda attieksme) Ir skaidrs, kādēļ varēja nepatik Āboltiņa, jo viņa bija kaut kas strarp kārtīgu veci ar p*** un čūsku, kas shemo. Mūrniece ir pārāk pareiza, lai to darītu. Konkrēti redzams, ka Bodara partijiņa šobrīd cenšās vākt plusiņus uz Mūrnieces fona viņu pašu nomelnojot ar savām darbībām. Jo kaut bija cerēts, ka viņa ticamāk izgāzīsies, kā Saeimas spīkere – izrādījās diezgan spēcīga personība un SIEVIETE. Ar savām vājībām arī. Un to tak nevar neviens pieciest, ka izrādās – sioevisķīga sieviete var būt arī spēcīga Saeimas spīkere. Mūrniece gan nesader ar NA, bet tas jau cits jautājums – diez vai viņai piemērota partija maz ir LV. Nav tā, ka man viņa dikti patiktu kā cilvēks, bet šobrīd viņa ir perfekti vietā. No citiem nemaz nespēju iedomāties labāku kandidātu Saeimas spīkera amatam. Redzēs, vai izturēs intrigas, jo šajā ziņā Solvita bija spēcīga – intrigas viņu nespēja nogalināt:D

 28. Man personiigi nepatiik Muurniece,bet RA nepatiik veel vairaak.

 29. LRA – sevī iemīlējušos ākstu bars.

 30. LRA nepatīk, ka NA ir pozīcijā, tāpēc meklē visādus ieganstus, lai to nomelnotu un tajā pat laikā spodrinātu savas spalvas. Ko tad sakarīgu šī LRA Saeimā ir izdarījusi? Neko, tikai taisījusi troksni ar saviem ambīciju pilnajiem deputātiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+