×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. septembris, 2012
Drukāt

Vai jau apsverat, par ko balsot pašvaldību vēlēšanās?

Marta Svile Valmierā: “Pašreizējā vietējā vara darbojusies samērā normāli. Atzīstami novērtēju viņu paveikto – mūsu pilsētas infrastruktūras uzlabošanā un vides labiekārtošanā. Tomēr, vai viņi iegūs manu balsi nākamajās vēlēšanās, vēl nezinu.” 


 

 

Irēna Pīterniece, Smiltenes novadā: “Man nebūtu iebildumu, ja amatos paliktu pašreizējie pašvaldības vadītāji, jo viņi ir gados jauni, radoši un rūpējas par pilsētas attīstību. Var just, ka viņi ir savas pilsētas patrioti un strādā pie tā, lai pilsēta būtu mūsdienīga un sakopta. Es ļoti pozitīvi vērtēju viņu darbību, jo pilsētas ielas ir noasfaltētas un arī pašreiz turpinās ceļu būves darbi, tiek renovēts Kultūras nams, pilsētas dome atbalsta sportistus – mūsu jaunieši piedalījās arī olimpiādē. Domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis vienmēr atbalsta pedagogus un iesaistās perspektīvos projektos.”

 

Kārlis Blūmentāls, dzīvo Jūrmalā un Rīgā: “Zinu, ka pilnīgi noteikti nebalsošu par zatleriešiem, “Saskaņas centru” un tiem ar Dūli. Rīgas pašvaldība patlaban darbojas ciešami, taču sliktāk iet Jūrmalas domē – tur, manuprāt, korupcija sit augstu vilni. Atzīstami vērtēju infrastruktūras uzlabošanu un sabiedriskā transporta nodrošinājumu, taču visvairāk nepatīk lielā birokrātija un daudzie apšaubāmie projekti.”

 

Roberts Dēlands Liepājā: “Man vēl stipri jāpadomā, vai vispār iet vēlēt. Pirms vēlēšanām sola visādus labumus, bet pēc tam nekas no tā netiek izpildīts. Kāda jēga tad iet un atdot par tādiem savu balsi? Šobrīd arī – Sesks visu ko dara, lai galvenā iela centrā būtu uzposta, bet pa sānu ielām var kaklu nolauzt. Ja pašvaldība strādātu labi, tad cilvēki nedzīvotu tik slikti kā tagad.”

 

Jānis Opencāns Rēzeknē: “Par jautājumu, kas varētu būt manas balss ieguvējs nākamajās vēlēšanās, vēl domāju. Mūsu pašvaldībai ir pārāk daudz ļoti lielu finansiālu saistību sakarā ar daudzajiem būvdarbiem un daudzajiem iesāktajiem objektiem. Turklāt tiek plānots sākt aizvien jaunus. Tāpēc diez vai balsošu par pašreizējiem saimniekotājiem.”

 

Santa Bērziņa Siguldā: “Parasti lēmumu pieņemu pēdējās dienās. Patiesībā pašreizējai vadībai nav ne vainas. Tikko pabeigta stacijas renovācija un uzstādīts ilgi gaidītais Laimas pulk­stenis pilsētas centrā. Pilsēta ir sakopta, ir pieejams plašs kultūras pasākumu klāsts. Arī bērniem ir daudz iespēju. Ļoti priecīgi esam par nesen ieviestajām identifikācijas kartēm, kas visiem siguldiešiem ļauj gan iepirkties vietējos veikalos, gan apmeklēt kultūras pasākumus ar atlaidēm. Protams, vienmēr būs lietas, kas nepatiks, taču, ja tādu nebūtu – nevarētu attīstīties. Vietām ir bedraini ceļi, kas prasās pēc remonta, šur tur būtu kārtīgi jāizgaismo gājēju pārejas, jo tuvojas tumšais laiks. Tomēr kopumā var just, ka dome cenšas, lai attīstītu Siguldu. Jūtamies šeit labi, un laikam jau savā ziņā to nodrošina pašvaldība.”

 

Uzziņa

* Pašvaldību vēlēšanas notiks nākamā gada 1. jūnijā.

* Vairāk nekā pusei (57%) Latvijas iedzīvotāju pašlaik nav skaidra viedokļa, par kuru partiju balsot pašvaldību vēlēšanās.

* Trešā daļa (35%) iedzīvotāju savukārt norāda, ka viņiem ir skaidrs viedoklis, par kuru partiju balsot pašvaldību vēlēšanās.

Avots: TNS/LNT “900 sekundes” veikta aptauja, aptaujāti 600 ekonomiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+