×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2013
Drukāt

Vai jaunajai māmiņai pienākas “Latvenergo” karte?

Foto - LETAFoto - LETA

Dzirdēju, ka “Latvenergo” 2013. gadā piešķir dāvanu kartes maznodrošinātajiem un arī jaunajām māmiņām. Mana meita, kura tagad gaida ģimenes pieaugumu, ir deklarējusies un dzīvo manā mājā, kur elektrības skaitītājs reģistrēts uz mana vārda. Vai viņa var saņemt šādu atbalstu? 
Jānis Riebiņu novadā

 

AS “Latvenergo” komunikācijas funkcijas projektu vadītāja Ilvija Līvmane apliecina, ka uzņēmums turpina sniegt dažāda veida sociālo atbalstu. Kopš aprīļa savas pašvaldības sociālajā dienestā īpašu dāvanu (53,70 latu elektrības dāvanu karti) var saņemt arī ģimenes ar šogad dzimušajiem bērniem.

Ja ģimene atbilst nosauktajai mērķa grupai (ģimenes ar jaundzimušajiem) un ja līgums par elektroenerģijas piegādi nav slēgts ar šīs ģimenes pārstāvi, saņemot dāvanu karti, jāuzrāda arī tā līguma numurs, kurā ģimene elektrību patērē un uz kuru vēlas savu atbalstu attiecināt (tātad šajā gadījumā tas būs jaunās māmiņas tēva līguma numurs). Noteikumi paredz, ka kampaņas ietvaros ģimene var saņemt atbalstu tikai vienu reizi.

Vairāk par sociālā atbalsta saņemšanas iespējām var uzzināt pa tālruni 80200402 vai arī savas pašvaldības sociālajā dienestā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+