×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
29. jūlijs, 2013
Drukāt

Vai kosmopolītam Streipam vajadzēja uzticēt raidījuma vadīšanu? (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Tā ir kļūda, ka kosmopolītam Kārlim Streipam atkārtoti uztic vadīt televīzijas raidījumu “Skats no malas”, jo viņa propagandētās idejas nekalpo nacionālas valsts interesēm. Tā pirms gada 5. jūlijā radiopārraidē “Aktuāls temats” viņš apgalvoja, ka nacionālisms ir pielīdzināms rasismam, antisemītismam, homofobijai un ksenofobijai.
 Biruta Gereiša Liepājā

 

Žurnālists Kārlis Streips “LA” atbild, ka viņš radio arhīvā sameklējis raidījumu, uz kuru atsaucas B. Gereiša, un apgalvo, ka viņa neesot replikā precīzi minējusi faktus. “Toreiz raidījuma viesis bija jaunais tieslietu ministrs Jānis Bordāns, un Gereišas kundzes minētie vārdi bija nevis mani, bet gan klausītāja Imanta teiktais. Piedevām tieslietu ministrs atbildēja, ka tāda veida radikālisms arī viņam nav pieņemams,” teica žurnālists. Runājot par kosmopolītismu, viņš norāda, ka viņu mulsina atsevišķos latviešos mītošā pārliecība, ka tas esot kas slikts. “Kosmopolītisms nozīmē atklātību pasaulei, un no tā nebūt neizriet pretošanās nacionālai valstij vai jebkurai atsevišķai tautai. Mēs, latvieši, vienlaikus esam arī eiropieši, un Eiropas instances pret diskrimināciju vēršas ļoti konkrēti un plaši. Zinu, ka vienā tautas daļā joprojām mīt pārliecība, ka latvietis var būt viens pats un lepns savā lauku sētā un nekāda Eiropa viņam nav vajadzīga. Tas, lūk, ir konkrēti tas, kas kaitē mūsu nacionālās valsts interesēm, jo Latvija nav un nevar būt sala, kas peld tukšā okeānā,” argumentēja žurnālists.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. KĀDREIZ uzskatīju Streipu par nesliktu žurnālistu,tagad savas domas esmu mainījusi un viņa vadītos raidījumus vairs neskatos(pagājušā nedēļa,kad viņš Prese klubā aizvietoja Aivi Ceriņu bija smaga).Iemesls ir fakts,ka gandrīz nevienu raidījumu Streips nenovada bez visai agresīvas cenšanās iepīt savu,,orientācijas brāļu un māsu” mūžīgi trūkstošās tiesības,tas ir pretīgi un sabojā jebkuru raidījumu…Kārli ,man ir pilnīgi vienalga,ko dari savā guļamistabā, bet neliec normāliem cilvēkiem klausīties lietas,no kurām gluži vnk.nāk vēmiens! Nekad nesapratīšu, kāpēc plikpakaļainiem un ākstīgi noformētiem geju bariem jābūt tiesībām ālēties pilsētu ielās,bet mums NAV tiesību visu to pretīgo izrādi neskatīties! Arī pārāk klaja un nekorekta savas attieksmes paušana pret dažādām Kārlim nepatīkošām lietām,neliecina par profesionalitāti,vienalga vai tas būtu Tramps,Lembergs vai nacionāla valsts un ekonomisko migrantu pārmērīga mīlēšana!

 2. Dažam labam pašmāju korespondentam būtu jāpamācās no Streipa kunga kā jārunā,jālasa un jākomentē to ko vēlies pasniegt skatītājiem un klausītājiem.Viņš ir īstajā vietā,ko nevarētu teikt par daudziem citiem.

 3. Vienmēr licies, ka Streips ir progresīvs un zinošs žurnālists,bet pēc Trampa ievēlēšanas, manas domas bija jāmaina….
  Lai cik ekscentrisks un neprognozējams ir ASV prezidents, Streipa necienīgie izteicieni- par oranžo pērtiķi un citi aizskaroši teicieni, viņam godu nedara. Tramps tomēr ir par ģimeniskām vērtībām, bet Strips nav ne bagāts , ne skaists (kritizējot)…..tikai zemu kritis gejs.

 4. Kas par komentāriem.Streips ir ļoti gudrs,saprotams,daudz lasa,ieguvis informāciju,to atklāj mums.Kā tik tukši un zemiski runā,negribu teikt,latvieši.Vai tāds negatīvisms nāk no ģimenes,vai cilvēks tāds ir?Vēlu veiksmi Streipa raidījumiem un viņam prsonīgi…

 5. Es gan esmu pretējās domās. Man patik STREIPA kunga kā vaditāja darbs tv. Skaidra doma,temati aktuāli,bez ū.dens liešanas.Tā turpināt.

 6. Andrejs Bubinduss Atbildēt

  LA , sekojot ārvalstu vēstniecību un LR saucamā ārlietu ministra ….. Rinkevica vadlīnijām, tāpat izmantojot komentāru bloķēšanas sistēmas, nepielauj to cilv;eku komentārus, kuri iestājas par MORĀLI TĪRU, TIKUMISKU UN LATVISKU LATVIJU.

 7. Andrejs Bubinduss Atbildēt

  Nav saprotams, kamdēl absolūta nulle, šizoīda un slima persona Kārlis Strieps tiek pieļauts mediju vidē un Stripam vēl ir teikšana žurnālistu vidē un apmācībā, Te var runāt par šo psihiski slimo un normālajiem cilvēkiem naidīgo agresīvo šizoīdu klanu, kura virsotnē ir Rinkevics un Streips. Ja šie slimie un normāliem cilvēkiem naidīgie gan Latvijā, gan pasaulē savas savdabības vai pataloģijas piekoptu, neizskarot citu cilvēku intereses, dzīves un perspektīvas, tad tas nebūtu tik kaitnieciski un apdraudoši. bet šitie uzbrūk un izmanto visus iespējamos līdzekļus, lai tieši un netiesi deskriminētu tos, kuri nav tādi kā viņi.

Draugiem Facebook Twitter Google+