Kokteilis
Stilo

Vai legingi ir bikses? Beidzot pieliekam punktu debatēm, kā tos pareizi valkāt! 16

Foto – Fotolia

Legingi modē nu jau ir daudzus gadus, bet daļa sieviešu vēl joprojām nav tā īsti sapratušas, ka ir legingi, kurus var valkāt kā bikses, un ir legingi, kurus būtu jāvalkā kā zeķbikses – viss noslēpums ir to audumā.

Ja zini, ka vēl neesi atrisinājusi legingu jautājumu vai arī tava mamma vai draudzene ik pa laikam neko neatstāj iztēlei, uzvelkot legingus kopā ar ne visai piesedzošu apģērbu, tad ieskaties nākamajā lapā un uzzini, kā palīdzēt sev vai viņām izvēlēties pareizos legingus dažādām apģērbu kombinācijām.


Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Droši vien būsi dzirdējusi par džegingiem – izteikti elastīga džinsa auduma bikses, kas cieši apskauj ķermeņa aprises. Lūk, šādus legingus vari valkāt kā bikses jebkurā apģērbu kombinācijā.

Saistītie raksti

Ja esi sporta preču veikalā un ieraugi melnus sporta legingus, tad jau principā ir saprotams, ka tos ir paredzēts vilkt sporta zālē vai fizisku āra aktivitāšu laikā, taču modes speciālisti norāda, ka sporta legingus vari vilkt arī ikdienā kā bikses, vien jāpielūko, lai nopērc sev atbilstošu izmēru – izmērs par mazu padarīs tos zināmā mērā caurspīdīgus gaismā – un tas ir tas, ko tu nevēlies.

Arī poliestera savienojumu vai ādas, vai tās imitācijas legingus vari valkāt kā bikses, taču ir zināmi ierobežojumi – tie nedrīkst kļūt caurspīdīgi iestiepuma brīdī, un visam pārējam apģērbam, kuru tu velc kopā ar šiem legingiem, ir pilnībā jānosedz gurnu zona.

Avots: rd.com

zeltene_jauna

LA.lv