×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. februāris, 2017
Drukāt

Vai legingi ir bikses? Beidzot pieliekam punktu debatēm, kā tos pareizi valkāt! (4)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Legingi modē nu jau ir daudzus gadus, bet daļa sieviešu vēl joprojām nav tā īsti sapratušas, ka ir legingi, kurus var valkāt kā bikses, un ir legingi, kurus būtu jāvalkā kā zeķbikses – viss noslēpums ir to audumā.

Ja zini, ka vēl neesi atrisinājusi legingu jautājumu vai arī tava mamma vai draudzene ik pa laikam neko neatstāj iztēlei, uzvelkot legingus kopā ar ne visai piesedzošu apģērbu, tad ieskaties nākamajā lapā un uzzini, kā palīdzēt sev vai viņām izvēlēties pareizos legingus dažādām apģērbu kombinācijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 2. legingi ir apakšbikses, tas nav apģērbs, varbūt vienīgi nevīžām tas der

 3. es biju pret legingiem lidz momentam kad ieraudziju transvestitu legingos tagad saprotu tas ir labi vismaz nekadu parsteigumu nebus

 4. Galvenais, nemaukt galvā! Pārējam nav nozīmes…

Draugiem Facebook Twitter Google+