Atis Stepāns (centrā) cēsnieku vārtos bumbiņu iemeta trīs reizes.
Foto – Juris Kalniņš

Vai lielvārdieši iet “Mogo” pēdās? 0

Latvijas florbola vīriešu čempionāta ceturtdaļfināla sērijās līdz kādas komandas četrām uzvarām aizvadītas pirmās divas spēļu kārtas.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Čempionāta turnīrā pirmo vietu ieņēma “Lielvārde/Fat Pipe”, tādēļ tai pretī stājās astotā komanda Stalbes “Pārgauja”. Pirmās divas spēles notika Lielvārdē un beidzās pārsteidzoši – laukuma saimnieki zaudēja ar 3:6 (1:2, 0:2, 2:2) un 2:4 (1:0, 1:3, 0:1). Gluži kā Latvijas hokeja čempionāta pusfinālā, kura pirmajos divos mačos turnīrā uzvarējusī Rīgas komanda “Mogo” savā laukumā abas reizes atzina jelgavnieku pārākumu. Stalbes florbolisti gan nav nekādi peramie puikas, jo pērn čempionātā izcīnīja bronzas medaļas, lielvārdieši – sudraba.

Pagaidām uz vieniem vārtiem rit arī pārējās ceturtdaļfināla sērijas. “Betsafe/Ulbroka” savā laukumā pieveica Talsu “NSS/Krauzers” ar 8:2 (1:0, 3:1, 4:1) un 9:1 (4:0, 2:1, 3:0), Kocēnu “Rubene” ar 7:2 (1:0, 4:0, 2:2) un 10:5 (3:3, 3:1, 4:1) – Cēsu “Lekringu”, FBK “Valmiera” viesos ar 9:8 (0:2, 5:1, 4:5) un 5:4 (0:3, 2:1, 3:0) – FK “Ķekava”. Sērijas turpināsies šonedēļ Valmierā. Talsos un Cēsīs, kur mājas spēles aizvadīs arī “Pārgauja”.