×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
21. marts, 2013
Drukāt

Vai “Panorāma” savos 55 gados pietiekami rādījusi jūsu pagastu vai pilsētu?

Kornēlija Apšukrūma 
Virešu pagastā: 
”Šķiet, vienreiz rādīja gan – pirms trim četriem gadiem bija kāds sižets par Virešu pagastu, bet vairs neatceros, par ko. Agrāk “Panorāmu” skatījos regulāri, bet pēdējos gados ne tik cītīgi. Lielajā presē un televīzijā par tik tālu pagastu kaut jel kas pavīd reti.

Bet mums ir arī teicami saimnieki, kuri gan kopj ļoti skaistas lauku sētas, gan arī prasmīgi saimnieko, piemēram, Gavaru ģimene. Par viņiem ir rakstīts, taču viņi būtu vismaz viena raidījuma vērti.”

 

Aldis Bražūns 
Baložu pilsētā, dārzniecības “Neslinko” vadītājs: 
”Par Baložiem un Ķekavas novadu pēdējā laikā dzird tikai negatīvu informāciju. Pēc tam mums zvana no visas Latvijas un prasa: kas tur pie jums notiek? Tas ir bīstami. Ja dzird tikai par perversijām un negācijām, cilvēkiem rodas iespaids, ka arī šī valsts vairs nav saistoša. Arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki izlemj pamest Latviju. Bet, gods kam gods, paldies “Panorāmai” un visiem medijiem, kas mūs aizstāvēja “Neslinko” gadījumā, rādot un rakstot par kolekciju sēklu nozīmi. Tā būtībā visi aizstāvējām iespēju audzēt šeit izlolotus augus, nevis iet monopolistu pavadā.”

 

Māris Krieviņš 
Raunā: “Atzīšos, ka “Panorāmu” vairs neskatos tik regulāri kā agrāk, jo ir arī citas televīzijas programmas, ko skatīties. Par Raunu neko tādu kliedzošu “Panorāmā” neatceros, bet noteikti arī mūsu ciematiņu parādīs un piedevām pozitīvā gaismā. Drīz vietējā “Elvi” veikalā atvērs jauno konditoreju, bet vasarā Raunas Brīvības piemineklim būs 80 gadu. Mums ir lieliska skola ar 170 skolēniem. Pagastvecis ir savā vietā. Nevar būt, ka par to sižetu nebūs.”

 

Ainārs Kļaviņš 
Kokneses pagastā: 
”Es, salīdzinot ar atmodas laiku, esmu “Panorāmai” zudis skatītājs. Tagad vairāk skatos ziņas internetā un lasu avīzes.”

 

Marina Dovnaroviča 
Mārsnēnu pagastā: 
”Par Mārsnēnu pagastu nerāda, jo tas ir izmiris miests, no kura daudzi ir aizbraukuši. Tā kā reizēm aizbraucu uz Cēsīm, ļoti interesē sižeti par šo pilsētu, un par to rāda gan. “Panorāma” ir labs, vajadzīgs raidījums – kā vakara centrs, kuru noskatos katru dienu. Un tā tas bijis jau daudzus gadus. Joprojām atminos Gerdu Sinkēviču (Riekstiņu), kura nu jau aizsaulē, bet bija ekstravaganta sieviete, un vienmēr optimistisko Jāni Dimantu. Es atceros arī varonīgo Veltu Puriņu, kas bija studijā augusta puča notikumos, kad iebruka OMON kaujinieki. No jaunajiem ļoti patika Aija Kinca un šarmantā Ilva Liepiņa. Bet vēl ir daudz cilvēku, kas strādā “Panorāmas” aizkadrā, – režisori, operatori, šoferi, bez kuru darba nevar iztikt un kas strādā arī vēlos vakaros un naktīs. Lai veselība un arī naudiņa visiem šiem cilvēkiem!”

 

Anna Lēnerte 
Vānē: “Es “Panorāmu” skatos katru vakaru, kā bijusī skolotāja liktu šim raidījumam visaugstāko atzīmi. Lai raidījumā arī turpmāk strādā tik skaisti un gudri cilvēki un lai tas turpinās mūžīgi! Žēl tikai, ka “Panorāmā” vairs nestrādā Arnis Krauze, kas man tik ļoti patika. Par Vāni un Kandavas novadu vairāk rāda Talsu televīzija, gribētos, lai “Panorāma” par laukiem rādītu vairāk, it īpaši pozitīvas lietas. Bet, protams, pro­blēmu pietiek. Vānē ļoti sāpīga lieta ir sabiedriskais transports uz Kandavu un Tukumu.”

 

Staņislavs Ružāns 
Daugavpils novada Nīcgalē: 
””Panorāmu” skatāmies gandrīz ik vakaru un uzskatām to par vispusīgāko ziņu raidījumu par politiskajiem notikumiem Latvijā un pasaulē, par jaunumiem ekonomikā, kultūrā un citās jomās. Tā raida arī par vietējo dzīvi gan labu, gan sliktu, jo ir jāzina arī par negatīvo. Ir sižeti arī par Daugavpili un Latgali, pēdējo 15 gadu laikā arī par Nīcgali. Gribētos vairāk, bet jāskatās, kāds ir raidījuma finansējums. Ja nav naudas, par ko nopirkt benzīnu, tad aizbraukt uz tālu pagastu nevar. Tāpat ir ar kadriem. Mums patika Ilva Liepiņa, bet arī Laura Vonda ir laba.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+