Latvijā
Sabiedrība

“LA” aptauja: Vai jāpalielina finansējums partijām no valsts budžeta?4


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Vai partijas strādā labāk?

Anita Caunīte Krustpils novada Krustpils pagastā: “Lai kā mēģina iestāstīt, ka partijas vairāk jāfinansē no valsts, vismaz pagaidām, kamēr naudas trūkst medicīnai, izglītībai, policijai un valsts aizsardzībai, esmu pret līdzekļu palielinājumu. Mediķiem algas palielina pakāpeniski, tad partijām pielikumu arī vajag pakāpeniski.”

 

Anna Krumpāne Krāslavas novada Skaistas pagastā: “Parasti samaksu par darbu palielina gadījumos, kad tiek strādāts vairāk un labāk. Vai partijas strādā vairāk un labāk? Vairāk un labāk strīdas savā starpā. Cilvēkiem tīšām jauc galvas, lai nebūtu iespējams līdz galam izdomāt, kas īsti valstī notiek.

Kāpēc man, lauku cilvēkam, ar savu darbu – nodokļus taču maksāju! – būtu jāpalielina samaksa partijām, ja tās par laukiem nedomā, vēl vairāk – ja tās ar savu neizlēmību un neizdarību patiesībā grauj lauku cilvēku prestižu?

Ja jau valsts var atrast naudu partijām, tad mans domu gājiens ir sekojošs – vispirms vajadzētu atrast naudu lauku uzņēmējiem, kas dod darbu cilvēkiem, kas dod reālu ieguldījumu lauku stiprināšanā. Cienījamie politiķi, vispirms ar darbiem, nevis muti, pierādiet, ka jūs esat par to, lai lauki nepaliek tukši!”

 

Saistītie raksti

Jānis Subatiņš Jēkabpils novada Asares pagastā: “Atbalstīt varētu, ja partijās būtu vismaz pieci tūkstoši, vēl labāk – desmit tūkstoši biedru, un tādu, kas patiešām spētu domāt par sabiedrības labumu. Tagad palielināt valsts budžeta finansējumu šauru interešu vadītām mazskaitlīgām grupām – tas nu galīgi nebūtu prāta darbs.”

 

Leopolds Zunda Viļānos: “Absurds! Kaut cik godīgiem vajadzētu būt. Palielināt valsts finansējumu varētu tikai ar noteikumu, ka vispirms soda tos lielos privātuzņēmējus, kas agrāk partijas pirka par naudu.”

LA.lv
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Mazākumtautību izglītības padomē – vairāk tautību un ekspertu 1
9 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Latvijā
“LA” aptauja: Jauni politiķi – vai būs arī jauna politika?
9 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes… 1
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Jelgava un Ventspils atstātas ārpus lielo pilsētu loka. Jaunākā KARTE, kāda būs Latvija
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
59 minūtes
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
1 stunda