Mobilā versija
+19.9°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Vai Rīga no Rēzeknes tālāk nekā Rēzekne no Rīgas? Atklās LR Latgales multimediju studiju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latgales vēstniecība "Gors"

Ar tiešraidi Latvijas Radio 1 raidījuma “Pēcpusdiena” ietvaros, otrdien, 12.jūlijā, Rēzeknē tiks atklāta Latvijas Radio Latgales multimediju studija, LA.lv pastāstīja Latvijas Radio preses sekretāre Ilze Zvaigzne.

Plkst.16:05 Latvijas Radio 1 programma tiešraidē pieslēgsies Latgales multimediju studijai, kur Renāte Lazdiņa un Dzintris Kolāts veidos īpašu diskusiju par stereotipiem, kas saistīti ar Latgali. Ar profesori un Latgaliešu kultūras biedrības pārstāvi Ilgu Šuplinsku skaidrosim, vai jēdziens “čangalis” ir aizvainojošs, kā arī uzzināsim kāda ir šī jēdziena vēsture un pielietojums mūsdienās. Reģionālās koncertzāles vadītāja Diāna Zirniņa tiešraidē dalīsies savā pieredzē, vai koncertzālei GORS ir izdevies lauzt stereotipu, ka Rēzekne no Rīgas nav tālāk, kā Rīga no Rēzeknes. Savukārt sarunā ar Nemateriālās kultūras mantojuma centra “Upītes” vadītāju Andri Slišānu pētīsim, vai latgalieši ir lielākie Latvijas patrioti.

Latvijas Radio Latgales multimediju studija jau šobrīd veido ziņu materiālus Latvijas Radio 1 un Latvijas Radio 4 ziņu izlaidumiem. Drīzumā plānoti īpaši ieraksti arī Latvijas Radio 3 – Klasika programmai, kā arī atsevišķiem raidījumiem citos kanālos, kuros parādās Latgales tematika visdažādākajās interešu jomās, pauda Zvaigzne.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+