×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. maijs, 2012
Drukāt

Vai sekojat Pasaules hokeja čempionāta norisei?

Pēteris Siliņš Alūksnes novadā: “Kā ik gadu, Latvijas izlases spēlēm Pasaules hokeja čempionātā sekoju līdzi ar aizrautību. Vislabprātāk spēļu translācijas vēroju kopā ar citiem līdzjutējiem, jo tad emocijas sit augstu vilni un gadās pat, ka izkliedzu balsi līdz aizsmakumam.

 

Latvijas hokeja izlases izredzes uz panākumiem šā gada čempionātā vērtēju augstu un ticu, ka mūsējie iekļūs ne vien ceturtdaļfinālā, bet varbūt pat pusfinālā. Jau pārbaudes spēlēs mūsu hokejisti spēlēja labi, neskatoties uz to, ka daudzi labākie spēlētāji dziedēja savainojumus un izlasei vēl nebija pievienojušies latviešu hokejisti no ārvalstu līgām. Katrs individuāli mūsu izlases spēlētāji ir augstas klases profesionāļi. Vienīgā problēma pagaidām viņiem ir grūtības saspēlē, jo komanda nav saliedēta un tajā trūkst līdera. Tāpēc Latvijas izlases spēlētāji pārāk bieži izdara kļūdainas piespēles, zaudē ripu un neizmanto vārtu gūšanas iespējas.”

Jānis Loļa Jūrmalā: “Uz panākumiem šā gada Pasaules hokeja čempionātā mums nav ko cerēt, neskatoties uz to, ka pārbaudes spēlēs Latvijas izlasei veicās diezgan labi. Ņemot vērā šā brīža izlases sastāvu, laimēsies, ja komandai izdosies saglabāt vietu augstākajā līgā, un ir skaidrs, ka ceturtdaļfinālā netiksim. Izlase salasīta no “Rīgas Dinamo” rezervistiem, dažiem Baltkrievijas līgu spēlētājiem, pāris vecajām izlases zvaigznēm, un savā starpā viņi saspēlējas ar lielām grūtībām. Šaubos, ka kaut ko te varēs glābt pat mūsu labāko spēlētāju pievienošanās izlasei no ASV komandām.”

Katrīna Jukša Rīgā: “Pasaules hokeja čempionāta spēļu tiešraides vērot man neatliek laika, tomēr Latvijas izlases rezultātiem sekoju līdzi ziņās. Ļoti ceru, ka šajā čempionātā mūsu komandai izdosies iekļūt vismaz ceturtdaļfinālā. Zinu, ka Latvijas hokeja izlase vairs nav tik spēcīga kā pirms piecpadsmit gadiem, tomēr ticu, ka arī šobrīd tā nav zemē metama. To pierādīja kaut vai spēle ar Vāciju. Man ir svarīgi katri latviešu panākumi ārvalstīs, tāpēc pievēršu uzmanību mūsu sportistu sasniegumiem jebkurā sporta veidā. Priecājos par patriotisma vilni, kas Latvijā ik gadu jūtams mūsu izlases spēļu laikā. Ir labi, ka latvieši spēj būt vienoti, ne tikai iestājoties pret politiskām nejēdzībām, bet arī sekojot līdzi savu tautiešu – sportistu, mākslinieku vai zinātnieku – gaitām un panākumiem ārvalstīs. Viņi nes Latvijas vārdu pasaulē, kaut mazliet ietekmējot valsts attīstību kopumā un katru iedzīvotāju neatkarīgi no tā, vai viņš interesējas par sportu vai ne.”

Vija Māra Vanaga Sabiles novadā: “Es hokeja spēles neskatos, jo man tas šķiet veltīgi izniekots laiks. Ir pavasaris un laukā tik daudz darba, ka nav vaļas pat sekot līdzi ziņām, nemaz nerunājot par Pasaules hokeja čempionātu. Arī vakarus es daudz labprātāk pavadu svaigā gaisā nekā pie televizora ekrāna.”

 

Uzziņa

* Prognozes: 50% aptaujāto Latvijas hokeja līdzjutēju prognozē, ka Latvija Pasaules čempionātā ieņems 5. – 8. vietu; 8% līdzjutēju ir pārliecināti, ka Latvijas izlasei ir pa spēkam ieņemt 1. – 4. vietu.

Avots: uzņēmuma “Aldaris” veikta iedzīvotāju aptauja

* Latvijas izlases spēļu kalendārs:

8. maijā – ar Itāliju (plkst. 17.15);

10. maijā – ar Čehiju (plkst. 21.15);

12. maijā – ar Norvēģiju (plkst. 13.15);

14. maijā – ar Dāniju (plkst. 17.15);

15. maijā – ar Zviedriju (plkst. 21.15).

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+