×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. jūlijs, 2012
Drukāt

Vai skatīsities olimpiskās spēles? 


Dace Jansone: “Ja iznāks laiks, es noteikti skatīšos, jo piedalās taču arī Latvijas sportisti. Mans favorīts noteikti ir BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs – viņam ir labas iespējas iegūt augstu vietu.

 

Es uz šo sportistu lieku lielas cerības, jo viņš jau iepriekš guvis labus panākumus. Turklāt es arī vēlētos, lai viņš iegūtu naudu un varētu attīstīt savas sportista spējas tālāk. Sports man pašai ir ļoti tuvs – skolas laikā aktīvi piedalījos dažādās sporta sacensībās. Arī mana ģimene ir ļoti sportu mīloša – meitas aktīvi nodarbojas ar peldēšanu, spēlē volejbolu un basketbolu. Tāpēc arī cenšamies skatīties katru olimpisko spēļu pārraides.”

Inese Judze: “Domāju, ka neskatīšos olimpiskās spēles. Esmu “Jaunā viļņa” atbalstītāja. Es sporta pasauli pilnīgi nepārzinu un mani tas arī neinteresē. Protams, es jūtu līdzi savējiem – padzirdot, ka kāds Latvijas sportists guvis labus rezultātus, priecājos no sirds kā vairākums mūsu tautiešu, bet neesmu no tiem, kas speciāli sēdēs un skatīsies sporta pārraides.”

Rūdolfs Borhards: “Ir plāns paskatīties olimpiādi. Man vienmēr paticis vērot visu vieglatlētikas disciplīnu norisi. Citu sporta veidu sacensības paskatīties var, bet favorīts tomēr paliek vieglatlētika. Konkrētu sportistu, ko atbalstīšu, gan man nav, vairāk patīk vērot pašu sacensību procesu.”

Ilze Platpire: “Ir vasara, un nav jāsēž pie televizora, labāk aiziet mellenēs. Ja, ieslēdzot televizoru, trāpīsies olimpiskās spēles, tad, iespējams, paskatīšos. Nekad neesmu aktīvi pievērsusies olimpiāžu vērošanai. Arī manā ģimenē neviens ar to īpaši neaizraujas. Dzīvoju netālu no Murjāņu sporta ģimnāzijas un zinu, kāda tur ir situācija – finansiālās problēmas un nabadzība, kas valda sporta nozarē. Tāpēc parasti, ja kāds sportists gūst starptautiskus sasniegumus, tas ir tikai viņa paša un nevis valsts nopelns. Es vienmēr priecājos par šiem sportistiem – viņi ir malači. Tomēr skumji, ka valsts atbalsts viņiem ir tik niecīgs. Reizēm šķiet, ka vienīgais, ko valsts sniedz sportistiem, ir krekliņš ar olimpisko spēļu simboliku.”

Kārlis: “Vasarā ir ārkārtīgi saspringts laiks – daudz strādāju. Kā no rīta sešos izeju no mājas, tā reizēm tikai vienpadsmitos vakarā pārrodos, tāpēc, visticamāk, nesanāks laika skatīties spēles. Turklāt, ja arī ir kāds brīvs brīdis, negribas to pavadīt dzīvoklī, tad labāk dodos pie dabas – uz ezeru vai jūru baudīt jauko laiku. Es pat īsti nemaz nezinu, kuri no mūsu sportistiem pārstāvēs Latviju olimpiādē. Kaut kur dzirdēju vien to, ka esot diezgan spēcīgi šķēpmetēji un vieglatlēti. Vairāk pievēršos basketbola, hokeja spēļu pārraidēm. Ziemas olimpisko spēļu vērošanai vēl laika pietiek, jo šajā gada laikā ir mazāka aizņemtība – tad parasti interesējos par bobsleju.”

Jānis Beņķis: “Kā jau laukos – ja laiks atļaus, tad vakara stundās, kad darbi būs apdarīti, kaut ko noteikti paskatīšos. Es esmu par savu Latviju, un man tādu īpašu mīļāko sporta veidu nav – ja piedalās mūsējie, tad vienmēr jūtu no visas sirds līdzi. Tos sporta veidus, kuros nepiedalās Latvijas sportisti, vēroju tikai tad, ja ir interesanti pretinieki un solās izvērsties spraiga cīņa, bet kopumā esmu nacionālais līdzjutējs – fanoju par katru latviešu sportistu.”

 

Uzziņa

Šodien Londonā notiks XXX vasaras olimpisko spēļu svinīgā atklāšanas ceremonija (pēc Latvijas laika plkst. 23).

Spēles risināsies līdz pat 12. augustam.

No Latvijas startēs 45 sportisti 13 sporta veidos.

 

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+