Komentāri

Vai tā ir interfrontes augšāmcelšanās? 0

Foto – LETA

Kāds velns viņus dīda? Žurnālā “7 sekretov”, kas pieder “Vesti” apgādam, mūsu vecais paziņa – publicists Nikolajs Kabanovs – liek savam apcerējumam virsrakstu “Brūno rēgu dancis”. Kas noticis? Viņa sirdi plosa, piemēram, Nacionālās apvienības nodoms likt Baibai Brokai kandidēt Rīgas lielvecākā amatam.

 

Sak, kā šī neapšaubāmi fotogēniskā meitene uzdrošinās paust vēlmi, lai Rīga paliktu latviska? Kabanovs piekrīt Rīgas krievu “vēsturnieka” Guščina secinājumam, ka Latvijā aug totalitāras tendences.

Kabanovs uztraucies par to, ka Uzņēmumu reģistrs atteicies apstiprināt kādas “Komunisma atbalsta kustības” statūtus. Bet vai tad komunisms nav totalitāra ideoloģija? Tie patiešām ir rēgi – šoreiz nevis brūnie, bet sarkanie. Un vai tad Latvijai nepietiek ar visnotaļ legālo Rubika socpartiju, kas regulāri piedalās “vispasaules” kompartiju konferencēs? Tie paši vēži vien ir!

Vēl vairāk satraukts ir Rīgas domes deputāts Ruslans Pankratovs, kurš izkrata sirdi garā intervijā Maskavas ziņu aģentūrai REX (karalisks nosaukums, tāpat kā bēdīgi slavenajai REGNUM). Pankratovs apgalvo: “Latvija sen izpārdota un iznīcināta. Paldies pronacistiskajiem spēkiem.” Pankratovam sāp, ka Eiropas Savienība nav spējusi panākt, lai LR pasē Pankratova vārdam un uzvārdam noņemtu galotni “s”. Viņu apbēdina tas, ka Latvijā teikšana esot cilvēkiem no Amerikas: ļaudis bēga uz ASV tāpēc, ka “viņiem nevis rokas bija asinīs līdz elkoņiem, bet paši bija asinīs līdz kaklam”.

Un, kamēr Kabanovs un Pankratovs apsūdz un klaigā, portāla IMHOclub.lv vadītājs, rūdītais demagogs Jurijs Aleksejevs rīkojas: kūpinādams pīpi, viņš mobilizē, var teikt, “etnokrātijas pabērnus”, gatavojot pirmo Latvijas nepilsoņu kongresu, kas pārstāvētu pāri par 300 000 Latvijas iedzīvotāju intereses.

“Valdošajiem nepilsoņi nav cilvēki. Viņiem tie ir augi,” teic Aleksejevs un paziņo, ka sākas priekšdarbi nepilsoņu kongresam, kas jāsasauc nākamā gada februāra beigās vai marta sākumā.

Vai tā ir interfrontes augšāmcelšanās?

 

LA.lv