Kokteilis
Baudi

Vai tētis Donalds kaunas par “Instagram” princesi Tifāniju Trampu? 0

Foto – Reuters/LETA

Divdesmit trīs gadus vecajai blondīnei garšo picas, patīk ballītes trūcīgos bikini pie baseina un, protams, publicēt visu savu dzīvi soctīklos… Tifānija Trampa, šķiet, ir ASV prezidenta jautrākā atvase, bet šķiet, ka varenais tēvs par to nemaz nav sajūsmā, vēsta ārvalstu mediji.

Pat tie, kuri neko nezināja par Tifāniju iepriekš, noteikti būs kaut ko dzirdējuši pēc tēva ievēlēšanas augstajā amatā. Starp citu, ceļā uz Balto namu Tifānija tēti kvēli atbalstīja un mīļi sabučoja pēc uzvaras.

Blakus prezidentam tomēr biežāk redzami vecākie bērni Donalds Juniors un Ivanka, bet arī Tifānija piedalījās vairākos inaugurācijas pasākumos.
Tifānija ir Donalda Trampa un viņa otrās sievas Mārlas Meiplsas vienīgā meita, kurai vārds dots par godu slavenajam juvelierizstrādājumu tirgotājam “Tiffany & Co”. Pēc vecāku šķiršanās viņa uzauga Kalifornijā kopā ar māti.

Galerijas nosaukums

2016. gadā Tifānija absolvēja Pensilvānijas Universitāti, kur studēja socioloģiju un pilsētzinātnes.

Kopš augstskolas beigšanas Tifānija kļuva par soctīklu slavenību – viņa regulāri publicē savus un savu slaveno draugu attēlus. Un kā nu ne – jaunietes draugu lokā ir amerikāņu sirdīm tik svarīgās Kenediju klana atvases, Grieķijas princese Olimpija un Hiltonu.

Saistītie raksti

Lai gan vislabāk viņu zina kā “Instagram” princesi, plašākas sabiedrības uzmanību Tifānija piesaistīja jūlijā ar uzstāšanos republikāņu saiešanā, kuras laikā viņa, protams, cildināja Donaldu.

No saviesīgās dzīves brīvajā laikā Tifānija apdomā nākotnes karjeru – viņa paudusi vēlmi studēt jurisprudenci.

Donaldam Trampam ir pieci bērni – Donalds Juniors (38), Ivanka (35), Ēriks (32), Tifānija (23) un Barons (10). ASV prezidents publiski liela savus vecākos bērnus, bet attiecībā uz Tifāniju izturas vēsāk.

LA.lv