Horoskopi un mistika
Ezoterika

Vai tiešām zudīs optimisms? Aprīļa ezoteriskais horoskops1

Foto – Pexels.com

Mēneša sākums Lieldienu noskaņās, tomēr Marsa un Saturna savienojums rada smagas destruktīvas enerģijas. It kā zūd optimisms. Varbūt laika apstākļi būs neatbilstoši pavasarim? Šādā situācijā parasti pazeminās aktivitāte, turpretī dažādas pārbaudes, kontroles un soda akcijas tikai vairojas.

Operatīvais dienests pastiprinās visu veidu kontroli, tajā skaitā arī uz nomaļiem autoceļiem. Lūzīs gan sadzīves, gan cita tehnika, arī automašīnas. Vairosies saaukstēšanās slimības ar tām sekojošām veselības krīzēm. Veikalos sekmīgi tiks reklamētas preču atlaižu akcijas. Ir vērts garāmejot iegriezties tajos un iegādāties sev tik vajadzīgo lietu.

Otrajā dekādē valdīs Jupitera un Plutona garīgās izaugsmes enerģiju plūsmas, kas labvēlīgas arī finansēm. Marsa un Neptūna labvēlīgie aspekti raisīs iedvesmu. 11.aprīlī būs pārmaiņu diena, it īpaši attiecībās.

Mēness mezgli ir sagatavojuši karmas apstrādei auglīgu “augsni”. 15.aprīlī Merkurs pagriežas direktā virzienā, “pēcstunda” ir atstrādāta un laiks doties uz priekšu. Veneras un Marsa harmoniskie aspekti vairos prieku un saskaņu savstarpējā saskarsmē. Ļoti interesanta diena būs 18.aprīlis. Gaidiet pārsteigumu!

Pēdējā dekādē Marsa un Jupitera cerīgajā enerģiju saspēlē vairosies prieks darboties. Vissarežģītākais būs 25. un 26.aprīlis, kad Marss satuvināsies ar Plutonu, kura iespaidā negodīgiem un alkatīgiem cilvēkiem var rasties ne viena vien krīzes situācija.

Saistītie raksti

Toties godīgumd tiks apbalvots atliku likām! Tāpat vajadzētu uzmanīties un labāk paklusēt, lai neiekļūtu diskomforta joslā. Toties itin labi grāmatvežiem/tāmētājiem kārtosies skaitļu tabulas.

Mēneša beigās uz Zemes valdīs pilnmēness enerģētika, tātad Vērša-Skorpiona transformējošajā gaisotnē paaugstināts emocionālais fons ir garantēts. Kādam noteikti atrisināsies sen nerisinātas un iesīkstējušas situācijas.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 15., 16., 18., 22., 24. un 30.aprīlis.

Sagatavots pēc “Latvijas mediju” izdotās “Ezotēriskās gadagrāmatas 2018”.

LA.lv