Uncategorized

Vai tu atpazītu savus iemīļotos “Santa Barbaras” varoņus šodien? 16

Publicitātes foto

Seriāls “Santa Barbara” savulaik bija veselas paaudzes kulta seriāls gan visā pasaulē, gan arī pie mums – Latvijā. Un neskatoties uz to, ka seriāla filmēšanas laikā tika piedzīvotas arī negaidītas aktieru sastāva izmaiņas, attiecībā uz vienu un to pašu tēlu, piedāvājam Jums ielūkoties to aktieru sejās, kas seriālā bijuši visilgāk vai iemantojuši vislielākās skatītāju simpātijas. Ir pagājuši daudzi, daudzi gadi. Vai tu spētu atpazīt savus mīļākos varoņus šodien?

Mārsija Vokere (seriālā Īdena Kepvela Kastillo)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Aktrise Mārsija Vokere atveidoja Īdenu 1172 epizodēs. Pēc “Santa Barbaras” beigām viņa vēl neilgu laiku filmējās citos seriālos, bet vēlāk kļuva par mācītāju kādā no Oklahomas štata mazajām pilsētiņām.

Leins Deivis (seriālā Meisons Kepvels)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Leins Deiviss, aktieris, kurš atveidoja skaistulīti Meisonu Kepvelu, līdz šim brīdim šad un tad nofilmējas kādā seriālā. Lai gan biežāk viņš ir redzams uz teātra skatuves. Aktieris ļoti mīl Viljama Šekspīra lugas un nodarbojas ar to popularizēšanu.

Džūdita Makonella (seriālā Sofija Kepvela)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Aktrise Džūdita Makonella, kas seriālā atveidoja Sofiju, arī vēl šodien laiku pa laikam filmējas dažādos seriālos un reklāmas rullīšos.

Robina Matsone (seriālā Džīna Kepvela)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Savulaik tik populārā ziepju operu aktrise Robina Matsone, kura seriālā spēlēja Džīnu Kepvelu, ar aktiera profesiju vairs nenodarbojas. Nu jau vairākus gadus viņa nekur nav filmējusies.

Ei Martinezs (seriālā Krūzs Kastillo)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Lieliskais Ei Martinezs līdz pat šodienai aktīvi filmējas dažādos seriālos un arī kino.

Robina Raita (serālā Kellija Kepvela)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Robina Raita seriālā nofilmējās 525 epizodēs, mazliet vēlāk viņa nospēlēja vienu no galvenajām lomām kinofilmā “Forests Gamps”, pēc kā ļoti strauji iemantoja vispasaules popularitāti. Arī šodien Robina ir viena no veiksmīgākajām aktrisēm pasaulē, kura jebkad spēlējusi seriālā “Santa Barbara”.

Tods Makkijs (seriālā Teds Kepvels)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Tods joprojām nodarbojas ar aktiera profesiju un filmējas dažādos seriālos. Šobrīd popularitāti piedzīvojis seriāls ar viņa piedalīšanos “Drosmīgie un skaistie”.

Nensija Lī Grana (seriālā Džūlija Kepvela)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nensija Lī Grana pēc “Santa Barbaras” nofilmējās vēl vairākos TV seriālos, bija arī televīzijas kanāla vadītāja un tāpat kādu brīdi nodarbojās ar politiku un labdarbību.

Leonardo Di Kaprio (seriālā mazais Meisons)

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Protams, nevar piemirst Leonardi Di Kaprio – pavisam noteikti viņu var uzskatīt par visveiksmīgāko un atpazīstamāko aktieri, kurš savulaik spēlējis “Santa Barbarā”. Lai gan seriālā viņš parādījās tikai vienā vienīgā epizodē, nospēlējot mazo Meisonu, viņu tāpat var pieskatīt pie seriāla kuplās “ģimenes”.

 

 

 

 

LA.lv