×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. janvāris, 2014
Drukāt

Vai valdība ko tādu pieļaus?

Foto - LETAFoto - LETA

Kā vērtējat Krievijas ieceri atvērt Latvijā krievu skolas? To vaicāju mūsu lasītājiem, kuri “Latvijas Avīzi” abonē kopš pirmā numura.

Imants Plucis Vecumnieku novadā: “Nekādas krievu skolas Latvijā! Bet mēs jau esam mīkstmieši, ļaujam krieviem šmuci taisīt sev uz galvas. Krievu valoda Latvijas skolās var būt tikai kā svešvaloda. Jo jebkura valoda, ko esi apguvis, ir vērtība. Bet nedrīkst Latvijā pieļaut ne krievu skolas, ne Putina ģerevņas (sādžas).”

Māra Kunce Krimuldas novadā: “Esmu simtprocentīgi pret šādām skolām. Mūsu valdība par daudz piekāpjas krieviem. Pašcieņa būtu jāmācās no mūsu kaimiņiem – igauņiem un lietuviešiem. Labi, ka izglītības ministre Ina Druviete nostājas pret, bet ko domā citi? Vēl šaubās – atļaut vai neatļaut?”

Dainis Dandēns Rīgā: “Tas, protams, ir absurds. Ceru, ka tā nenotiks. Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, tāpat Ina Druviete un citi aptaujātie ir pret. Bet ko domā Ministru prezidente Straujumas kundze? Ir jau tā bijis, ka sākumā visi tēlo sašutumu, bet pēc tam klusi paraksta Krievijas prasības. Tā notika ar krievu militāristu pensijām.”

Valentīna Latkovska Preiļu novadā: “Vai tiešām valdība un pārējie augšējos slāņos to pieļaus? Kā vispār ko tādu Krievija var likt priekšā! Kāpēc krievu skolas Latvijas teritorijā? Lai veido savā valstī! Krievu skolas ar Krievijas izglītības standartiem – tad jau drīz uz ielas nevarēs iziet!”

Jānis Kalvāns Nīcgalē: “Tas vienkārši ir izsmiekls, vairāk nekas. Par mums ņirgājas, smejas, redzēs, cik zemu esam gatavi krist pie viņu kājām. Krievi ar šo priekšlikumu meklē muļķus un atrod arī. Otrs mērķis – iedvesmot tautiešus, kuri ir pret neatkarīgo Latvijas valsti. Krievija demonstrē – mēs esam jūsu aizmugure, nepadodieties.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+