×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
21. marts, 2017
Drukāt

Vai Zeltiņas un Brēmaņa šķiršanās iemesls ir neuzticība? (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Jau kādu laiku tautās runāja, bet beidzot tas ir apstiprinājies, ka aktrises un uzņēmējas Agneses Zeltiņas un bijušā diplomāta Rūdolfa Brēmaņa trīsarpus gadus ilgās attiecības ir beigušās. Kā raksta žurnāls “Kas Jauns”, kā iemesls tiek minēts diplomāta neuzticība, uzturot attiecības vienlaikus ar vairākām sievietēm. Abi no komentāriem šajā jautājumā ir atteikušies, vien Rūdolfs Brēmanis ar citu cilvēku palīdzību lūdzis žurnāla “Kas Jauns” izdevējus nepublicēt rakstu par abu šķiršanos.

Žurnālā minēts, ka vairākas sabiedrībā zināmas gaišmates pat it kā esot saņēmušas uzaicinājumu no Brēmaņa viesoties pie viņa Emirātos. Viena no blondīnēm, ar kuru sociālajos tīklos koķetējis Brēmanis esot bijusī aktiera Andra Buļa mīļākā Liene Skulme. Viņa šo faktu arī nav slēpusi. Šā gada sākumā Liene vairākas dienas pavadīja Apvienotajos Arābu Emirātos, bet noliedz, ka pazītu Rūdolfu Brēmani.

To, ka attiecības ar Agnesi Zeltiņu ir sarežģījušās, jau pirms diviem gadiem žurnālā “Kas Jauns” pēc pirmā Apvienotajos Arābu Emirātos nostrādātā pusgada atzina Brēmanis. Tolaik runāja, ka pie vainas ir atšķirtība.

Abi iepazinās 2013. gada vasarā, kad Rūdolfs Brēmanis bija atgriezies no darba pienākumu pildīšanas ASV un strādāja Ārlietu ministrijā. Savukārt 2014. gada rudenī Rūdolfs Brēmanis pagaidu pilnvarotā lietveža amatā Apvienotajos Arābu Emirātos sāka vadīt Latvijas vēstniecību. Kopā ar viņu uz Abu Dabī kāda debesskrāpja 62. stāva apartamentiem atceļoja arī kaķis Grinčs un tolaik bieža viešņa tur bija arī Agnese. Tiesa, no pastāvīgas apmešanās Abū Dabī Agnese atteicās, jo nevarēja to apvienot ar darbu Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. AK SKULME ARI TUR PASPEJUSI IELIST. NU MAČKA KAS MAČKA.

Draugiem Facebook Twitter Google+