×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2013
Drukāt

Vaidere gatava kandidēt EP vēlēšanās

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Inese Vaidere būtu gatava kandidēt nākamgad gaidāmajās EP vēlēšanās, ja būtu jāizlemj tagad.

EP deputāte atzina, ka EP ļoti daudz nozīmē sakaru un zināšanu kopums, izpratne par to, kur ir jāiet un ar ko jārunā. Būtiski ir arī tas, ka cilvēkam uzticas ar katru gadu arvien vairāk, ir pazīstami arvien vairāk cilvēku. Jaunpienācējam EP būtu nepieciešami pieci vai desmit gadi, lai iedzīvotos.

Vaidere domā, ka viņai, darbojoties EP, izdevies panākt pietiekami daudz. EP deputātei ir ieceres, ko panākt nākamajā sasaukumā mazo valstu tiesību jomā, kur ir ļoti daudz darāmā. EP deputāte vēlas arī turpināt darbu pie jau sāktā, lai panāktu draudzīgāku politiku pret Austrumu partnerības valstīm. Dažkārt, izvirzot šīm valstīm ļoti stingrus nosacījumus, mēs tās pazaudējam, vērtēja deputāte. “Mums ir vajadzīgi šie draugi investīciju, uzņēmējdarbības jomā,” sacīja Vaidere, minot Kaukāza valstis, Vidusāzijas valstis, Ukrainu. Vaidere atzina, ka Baltijas valstīm ir milzīgas priekšrocības darbā ar šīm valstīm, jo mums ir bijusi kopīga pagātne, saprotamies, ko var izmantot ekonomiskajā laukā.

Vaidere arī vēlas turpināt skaidrot Latvijas situāciju. EP deputāte atzina, ka regulāri sastopas ar “pārsteigumiem”, kā piemēru minot nesenās “Nepilsoņu kongresa” aktivitātes.

EP vēlēšanas notiks 2014.gadā. EP ievēl uz pieciem gadiem.

Vaidere ir EP deputāte kopš 2004.gada, viņa darbojas Eiropas Tautas partijas grupā. Patlaban Vaidere ir “Vienotības” pārstāve EP.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+