Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. novembris, 2013
Drukāt

Vaiderei pasniedz Gruzijas valsts apbalvojumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili Eiropas Parlamenta (EP) deputātei Inesei Vaiderei (V) pasniedza Svētās karalienes Tamāras ordeni,  informēja Vaideres pārstāvji.

Gruzijas prezidents pateicās Vaiderei par viņas darbu Gruzijas tuvināšanā Eiropas Savienībai (ES) un ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā šajā valstī.

“Esmu ļoti gandarīta, ka mans darbs ir izpelnījies tik augstu novērtējumu,” teica Vaidere, uzsverot, ka arī turpmāk strādās pie ES un Gruzijas sadarbības stiprināšanas.

“Esam paveikuši lielu darbu un esmu gandarīta, ka 85% gruzīnu jau tagad savu nākotni vēlas saistīt ar ES. Šobrīd jo īpaši svarīgi, lai Gruzijai piedāvājam stabilu ekonomisko un politisko garantu,” pauda deputāte.

Latvijai ar Gruziju ir izveidojusies ekonomiskā un kultūras sadarbība, kā arī Latvija sniedz Gruzijai atbalstu Eiropas un transatlantiskajā integrācijā.

Augsto valsts apbalvojumu piešķir par īpašiem nopelniem valsts un nācijas labā. Tas nosaukts pirmās Gruzijas karalienes, Tamāras, vārdā, kuras valdīšanas laikā valsts piedzīvoja “Zelta laikmetu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko tad vņa tanī gardeguņu zemē labu ir izdarījusi?Un pie tam grūzijas tautas nīstais Saakakašvili! Tur jau citu prezidentu tauta ievēlējus .i

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+