Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
8. novembris, 2013
Drukāt

Vaiderei pasniedz Gruzijas valsts apbalvojumu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Gruzijas prezidents Mihails Saakašvili Eiropas Parlamenta (EP) deputātei Inesei Vaiderei (V) pasniedza Svētās karalienes Tamāras ordeni,  informēja Vaideres pārstāvji.

Gruzijas prezidents pateicās Vaiderei par viņas darbu Gruzijas tuvināšanā Eiropas Savienībai (ES) un ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā šajā valstī.

“Esmu ļoti gandarīta, ka mans darbs ir izpelnījies tik augstu novērtējumu,” teica Vaidere, uzsverot, ka arī turpmāk strādās pie ES un Gruzijas sadarbības stiprināšanas.

“Esam paveikuši lielu darbu un esmu gandarīta, ka 85% gruzīnu jau tagad savu nākotni vēlas saistīt ar ES. Šobrīd jo īpaši svarīgi, lai Gruzijai piedāvājam stabilu ekonomisko un politisko garantu,” pauda deputāte.

Latvijai ar Gruziju ir izveidojusies ekonomiskā un kultūras sadarbība, kā arī Latvija sniedz Gruzijai atbalstu Eiropas un transatlantiskajā integrācijā.

Augsto valsts apbalvojumu piešķir par īpašiem nopelniem valsts un nācijas labā. Tas nosaukts pirmās Gruzijas karalienes, Tamāras, vārdā, kuras valdīšanas laikā valsts piedzīvoja “Zelta laikmetu”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko tad vņa tanī gardeguņu zemē labu ir izdarījusi?Un pie tam grūzijas tautas nīstais Saakakašvili! Tur jau citu prezidentu tauta ievēlējus .i

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+