×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
17. janvāris, 2017
Drukāt

Vainšteins trenēs Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlasi

Bijušais Pasaules čempions Romāns Vainšteins. Foto - LETABijušais Pasaules čempions Romāns Vainšteins. Foto - LETA

Kādreizējais pasaules čempions šosejas riteņbraukšanā Romāns Vainšteins kļuvis par Latvijas valstsvienības galveno treneri, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Vainšteinu par Latvijas izlases galveno treneri vienbalsīgi apstiprinājusi LRF padome. Viņa pārziņā būs valsts elites izlases vadīšana, kā arī U23, junioru, jauniešu un sieviešu valstsvienību darba pārraudzība. Vainšteins reizē pildīs arī Latvijas šosejas riteņbraukšanas izlašu menedžera pienākumus.

Vainšteins 2000.gadā kļuva par pasaules čempionu šosejas riteņbraukšanā, bet gadsimtu mijā viņš bija starp planētas vadošajiem šī sporta veida pārstāvjiem.

Profesionālo karjeru riteņbraucējs noslēdza 2004.gadā, bet kopš tā laika strādāja biznesa nozarē Itālijā. Savukārt pērn viņš pārcēlās atpakaļ uz dzīvi Latvijā.

LRF padomes sēdē tika apstiprināti arī pārējo vecuma grupu šosejas riteņbraukšanas izlašu treneri. U-23 vīriešu komandu vadīs Toms Flaksis, kurš reizē ir arī Latvijas kontinentālās vienības “Rietumu banka – Rīga” treneris. Junioru izlases vadība uzticēta ilggadējam Murjāņu sporta ģimnāzijas trenerim Jānim Veidem.

Savukārt Latvijas jaunatnes izlasi otro gadu pēc kārtas vadīs 2011.gada Latvijas čempions grupas braucienā Mārtiņš Trautmanis. Tikmēr par Latvijas sieviešu riteņbraukšanas izlases treneri LRF padome apstiprināja bijušo profesionālo riteņbraucēju, pasaules čempionāta ceturtās vietas ieguvēju elites un junioru grupās Raivi Belohvoščiku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+