×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
19. marts, 2014
Drukāt

Vaira Vīķe-Freiberga: Putins ar pasauli spēlē pokeru (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas bijusī prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, uzstājoties ar uzrunu ASV, paudusi pārliecību, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins spēlē pokeru ar pasauli un cenšas saprast, cik tālu viņš var iet, vēsta laikraksts “Sarasota Herald-Tribune”.

“Nav nepieciešams doktora grāds psiholoģijā, lai saprastu, ka viņš ir izsalcis pēc varas un bezbailīgs, viņš spēlē pokeru (..) ar pārējo pasauli un cenšas saprast, cik tālu viņš var iet, iekams tiks atrasti līdzekļi, lai stātos pretī viņa agresijai,” norādīja Latvijas eksprezidente, kas uzstājās ar lekciju Ringlinga Mākslas un dizaina koledžā Sarasotā. “Es teiktu, ka viņam bijusi izcila apmācība praktiskajā psiholoģijā. Piemēram, viņš izpēta to valstu vadītāju raksturu, ar kuriem viņš tiekas, un atrod viņu vājās vietas un tās apspēlē. Viņam ir liels talants, un viņš ir ticis lieliski apmācīts, es to varu apliecināt.”

Vaira Vīķe-Freiberga arī prognozēja, ka Krievija “ies tik tālu, cik vien spēs, un, ja nesaskarsies ar pretestību, tā ies vēl tālāk”.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. EKSPREZIDENTE, DOMĀJU, ATĻAUJAS PAR DAUDZ…!!! Viņa jau to zināja, tas viņai NEBIJA JAUNUMS!!?? Tikai nepatīkami lasīt viņas izteikumus TAGAD, kad EIROPA atrodas gandrīz uz miera un kara robežas!? ?BEZ tam eksprezidentei ir zināms ARĪ tas, ka Krievijas prezidenti NEKAD NAV IEKLAUSĪJUŠIES citos viedokļos un katrreiz darījuš pēc SAVA PRĀTA!!! Prezidents Putins tāpat dara pēc savām domām un realizē ieceres plānus!? VAI TAD KRIMA NAV PIEMĒRS? TĀPĒC VĒL JO VAIRĀK NESAPROTU mūsu eksprezidenti …. NEVAJAG DUĻĶOT JAU TĀ NESKAIDRU ŪDENI!!!

 2. Atbalsti kolorado vaboles,tad atbalsti,**virsū izglītotai,gudrai un drosmīgai Freibergai.Pati laikam vidusskolu neesi beigusi,tāpēc nekaunīgi melo un ** virsū.Jā,valsti veido tautas,kas ciena valsti un valsts valodu,bet ne naidu vairo ar šovinismu.

 3. Tādas annas jau varbūt arī jūtas drošas, kad p*utina zvirbuļi lidinās gar robežām, bet latviešiem ir citas prioritātes, ne p*utins par pasaules prezidentu.

 4. Žēl, ka VVF nesaprata Maskavas pašreizējā režīma būtību tad, kad viņa stājās Prezidentes amatā. Varbūt tad viņa nebūtu vājinājusi Valsts valodas likumu.

 5. Vaira Vīķe Freiberga ir godam ierakstījusi savu vārdu vēsturē gan kā Latvijas prezidente, gan kā pazīstama zinātniece. Jums diviem algotņiem, kas šeit uzstājas ar segvārdiem Anna un Aigars Cinis, pat gailis pakaļ nenodziedās, kad bez slavas aiziesiet nebūtībā.

  • Ierakstījusi vārdu vēsturē – ar tautas iznīcināšanu. Lai neteiktu – valsts iznīcināšanu. Jo valsti veido tautas, kas tajā dzīvo. No oligarhu rokas ēda būdana prezidente. Ērce uz tautas kakla.

  • Juri, ja gribat tikties. lai varu parādīt Jums savu pasi, to vienmēr var noorganizēt. Aliņš no Jums

   • Jurim , tāpat kā man , ir pretīgi runāt ar tādām tautas pabirām kā tu un Anna .

    • Jauki, ka Jums norādīts tāds latvisks gan vārds, gan uzvārds, vismaz var sameklēt soc. tiķlos un ieskatīties profilbildē acīs. Par tām pabirām neba Jums spriest, to noteiks tautas atmiņa un laiks kopumā. Starp citu, vai filtrējat, cik starp šiem nacionāli noskaņotajiem komentētājiem un LA ir tikai tādi, ir priecīgi par vvf zīmēšanās gadiem suverēnas valsts tautas (caur Saeimas balsojumu) dotas varas sauleitē. Iesaku domāt, nevis lāuties plikai naidnieku meklēšanai

 6. Meiļie, starptautisku uzmanību ieguvuse runa dizaina vidusskolā(!), sava grāda pieminēšana, kaut praktisku un zinātnisku darbību sen kā nau bijis, un tas pats par saulesdainām — **rezultāts.
  Spečuki, kas izvēlas rakstus un kompostrē smadzenes lasītājiem: arī gaumei ir robežas! Pasaulē notiek tik daudz interesanta, Latvijā ir cilvēki, kuriem ir lemtspēja un kuru vārds ko nozīmē starptautiskajā apritē, nu kāpēc priekšplānā jāizvirza pensionāre, kurai vēl Miterāns gudri ieteica izmantot iespēju paklusēt. Viss, viņas laiks ir beidzies, cerams uz neatgriešanos, viņa pat pieklājīgajā diplomātu valoā nav pat **, jo savas aktīvās gaitas ir beigusi un iziet rehabilitāciju pensionēto politikāņu pulciņā. Zeme atveries, cieniet taču savu lasītāju!

  • Vai tu tiešām domā , ka latvieši ir tik naivi un noticēs , ka tu esi mūsu tautietis ? Ja arī tu pēc pases varbūt “skaities” latvietis , tad 30 sudraba grašus tu saņem Antonijas ielā .

 7. VVF naido tautas latvijā, sniedz melīgi nepatiesu informāciju par Latviju pasaulē. Viņa stumj mūs uz karu un nemieriem ar saviem paziņojumiem presei. Viņa grib, lai te būtu svešu zemju karaspēka bāzes,kas nozīmē karadarbības draudus Latvijai, ekonomikas, infrastruktūras iznīcināšana. Kā arī Latvijas iedzīvotāju upuri. Miera uzturētāji no amerikas visā pasaulē atstāj aiz sevis civiliedzīvotāju upurus. vai mums to vajag. Atcerieties dziesmu – mazs bērniņš krustcelēs… Vēl 100 gadi nav pagājuši kopš pirmā pasaules kara. Abos pasaules karos Latvija tika ierauta. Nepieļausim naida runas, arī no VVF mutes tās ir un paliek naida runas. Lai viņa brauc uz Krieviju un tur tiešraidē prezidentam klāsta savu viedokli. nepieļausim ka mūsu dēli kļūst par lielgabalgaļu lielvarām. Mūsu drošibu neviens neapdraud. Ja kanādas pīle šeit nejūtas droša, lai lido prom uz mītnes zemi.

  • Tautas Latvijā naido tādi naivuļi kā tu , kuri pūš kremļa agresoru stabulē . Visa normālā pasaule nostājusies PRET krievu profašistiskajiem gājieniem , bet tu jauc prātus un melnu gribi iesmērēt par baltu .

 8. Putins (to Jūs labi zinat)

 9. Vai tā ir tā pati VVF , kura pati uz savas ādas dabūja just kā “viņš izpēta to valstu vadītāju raksturu, ar kuriem viņš tiekas, un atrod viņu vājās vietas un tās apspēlē”. Kā par viņas sarunu ar Putinu izteicās prezidentes kancelejas vadītājs ” Tā ,aiz kauna iekšēji sarcis es nebiju nekad”.

Draugiem Facebook Twitter Google+