×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. marts, 2015
Drukāt

Vairāk labu raidījumu! (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Televīzijas logo.

Gunta Eglīte Rubenē: “Cepuri nost Edvīna Šnores priekšā par viņa rakstu “”Russkij mir” par Latvijas naudu” 24. marta “LA”. Pievienojos katram viņa vārdam. Ja Latvijā būs  tāds TV kanāls krievu valodā, tad skaidrs, ka esam divkopienu valsts. Mēs izsūtījumā Sibīrijā pēc pāris mēnešiem jau pratām krievu valodu. Sapratām, ka bez tās mums klāsies slikti, mirsim badu. Kāpēc mūsu varasvīri aizmirsuši referendumu par valsts valodu, kāpēc par to neviens neatgādina Dimanta kungam?”

Vilmārs Lugūzis Rīgā: “Krievu raidījumos visiem valdības un Saeimas pārstāvjiem jārunā latviski, viņu sacīto bez problēmām iztulkos. Nekas jauns nav jāizgudro. Bet ar krievu TV kanālu lai neiznāk tā, kā ar bezmaksas latviešu valodas kursiem. Pagājuši 25 gadi, iztērēti miljoni, bet rezultātā nav ne integrācijas, ne valodas prasmes! Ja no šīs idejas neatteiksies, jāvāc paraksti, lai atceltu Aināru Dimantu no NEPLP vadības.”

Pēteris Pavlovičs Latgalē: “Šeit lielākoties visi skatās Krievijas programmas, jo tām nav vajadzīgi dekoderi. Ja valsts varētu katram piešķirt dekoderu par velti vai par nelielu naudiņu, domāju, cilvēki skatītos biežāk arī Latvijas TV kanālus. Bet kopumā TV jāuzlabo raidījumu kvalitāte, šobrīd traģiski daudz reklāmu. Tās atbaida no TV. Televīzija necienīgi izturējās pret represētajiem 25. martā. Kad Rēzeknē “Gora” kinoteātrī rādīja lietuviešu filmu “Ekskursante”, skatītāji raudāja. Savukārt televīzijā filmu pārtrauca garas reklāmu pauzes, rezultātā skatīšanās ievilkās līdz pusnaktij. Kas to var izturēt?”

Ilmārs Kopštāls, politiski represētais Durbē: “Vairāk labu raidījumu latviešu valodā, bet krievu raidījumu jau pietiek. Kanāls krievu valodā nav vajadzīgs. Tā izskatās tāda kā ceļos mešanās tiem, par kuru lojalitāti mūsu neatkarīgajai valstij stipri šaubos.”

Ivars Vītoliņš Valmierā: “Ja esi lojāls valstij, ja esi par Latviju, tad kāpēc nerunā latviski un prasi vēl īpašu TV kanālu krievu valodā?”

Roberts Brižs Kabilē: “Vajadzēja bloķēt visus Krievijas TV propagandas kanālus tāpat kā Ukrainā. Kāda jēga iecerētajam TV3 kanālam krievu valodā, ja laikrakstā “MK-Latvija” nupat lasu sludinājumu, ka visiem, kas vēlas, pieslēgs satelīttelevīziju ar 25 krievu TV kanāliem. Tikai pieslēgšana izmaksās 215 eiro, bet pēc tam visus šos kanālus skaties bez maksas!”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Piebilde Lasītājas viedoklim Atbildēt

    Vai Vesti Segodņa tiešām ir “visvairāk pārdotais”, kā paši plātās, par to vēl var šaubīties, bet ka tas ir Latvijā visvairāk NOPIRKTAIS, tas gan varētu būt īstenīiba, un darījuma valūta – vešņakova lētie rubļi.

  2. Ak cik nabaga Latgale! Dekoderi par nelielu naudiņu nevar nopirkt, bet kur tad liekat to kontrabandas peļņu?

Draugiem Facebook Twitter Google+