×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

Vairāk nekā 100 sievietes iesūdzējušas tiesā pretapaugļošanās tablešu ražotāju (2)

kontracepc

Vairāk kā 100 sievietes bijušas neapmierinātas ar pretapaugļošanās tabletēm, iemesls – šokējošs!Šāda veida medikamentiem vajadzētu novērst neplānotu grūtniecību, taču iznākums bija negaidīts!

Pirms FDA paspēja atsaukt vairāk kā 3,2 miljonus Cyclafem, Emoquette, Gildess, Orsythia, Previfem un Tri-Previfem pretapaugļošanās tablešu iepakojumus 2011. gadā, 113 sievietes palika stāvoklī, lietojot šos medikamentus. Pēc Philly.com datiem, 94 no šīm sievietēm dzemdējušas bērnus. Tagad 117 sievietes iesūdzējušas tiesā Qualitest Pharmaceuticals un citus uzņēmumus, kas izgatavojuši medikamentus, kuri nav darbojušies kā nākas.

NBC News ziņo, ka medikaments atsaukts pēc tam, kad sievietes ziņojušas, ka kontracepcijas medikamenti atradušies sajauktā secībā. Ja medikamenti patiesi atradušies nepareizā secībā, šī kļūda krietni paaugstinātu sieviešu iespējamību ieņemt bērnu. 117 sievietes tagad vēlas piedzīt vairākus miljonus ASV dolāru, tai skaitā par iztikas avota zaudēšanu pēc grūtniecības, medicīnas izdevumiem, kā arī bērna uzturēšanas izmaksām.

Viena no sievietēm, kas iesūdzējusi tiesā farmācijas uzņēmumu, bija spiesta no bērna atteikties, jo viņa tika iesaukta armijas dienestā. Citām sievietēm nācās pamest izglītības iestādes, ieskaitot kādu 17 gadus vecu meiteni, kura vēl mācījās vidusskolā.

Qualitest Pharmaceuticals meitas uzņēmuma Endo Pharmaceuticals pārstāvji presei paziņojuši, ka viņiem izdevies konstatēt tikai vienu nepareizi iepakotu zāļu paciņu, kas pārdota pacientam 2011, gadā, savukārt lieta ierosināta tikai tagad, kad nav tikuši konstatēti jauni produktu atsaukšanas gadījumi.

 

Avots: Cosmopolitan.com

zeltene

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ko tad kāpa pašas uz strūklakas, varēja labāk nopirkt vibrējošo diņķi. 😛

Draugiem Facebook Twitter Google+