Praktiski
Mājas

Vairāk nekā 4 reizes pieaug sildītāju pārdošanas apjomi 16

Foto-LETA

Līdz ar auksto laiku janvāra pirmajā nedēļā, salīdzinot ar decembra sākumu, “Maxima Latvija” veikalos par vairāk nekā 4 reizēm pieauguši sildītāju pārdošanas apjomi. Vispopulārākie šajā nedēļā bija sildītājs – ventilators, kvarca sildītājs, kā arī elektriskais apavu žāvētājs.

“Pagājušās nedēļas sākumā sildītājus iedzīvotāji iepirkumu groziņos lika retāk, bet jau trešdien, 4.janvārī, kad Latviju pārsteidza sniegs un aukstums, sildītāji bija vieni no iecienītākajām precēm. Tā kā sinoptiķi aukstumu prognozē vēl pāris dienas, sildītāju pārdošanas apjomu pieauguma tendence varētu turpināties,” norāda “Maxima Latvija” biznesa analītikas departamenta direktore Zane Kaktiņa.

Tāpat par 175% pieauguši pārdošanas apjomi slotiņām, ar ko notīrīt sniegu no automašīnām, par 100% – ledus skrāpīšiem, arī dažāda veida segām pārdošanas apjomi pieauga par 100%, bet par 67% pieauguši pārdošanas apjomi sniega lāpstām.

“Lai gan skolēni jau ir atgriezušies pie mācību grāmatām, ragaviņu pārdošanas apjomi šonedēļ pieauga par 17%. Arī šai kategorijai visstraujākais pieprasījums bija vērojams trešdien, kad bērni vēl varēja baudīt pēdējo brīvlaika dienu un ziemas priekus,” turpina Z.Kaktiņa.

No ragaviņām visbiežāk “Maxima Latvija” veikalos iedzīvotāji izvēlējās gan lielo, gan mazo slidināšanās paliktni, kā arī plastmasas ragaviņas.

Savukārt visstraujākais pārdošanas apjomu pieaugums janvāra sākumā salīdzinājumā ar decembra sākumu bija sieviešu ziemas apaviem, kuru pārdošanas apjomi pieauga vairāk nekā sešas reizes. Tāpat nedaudz palielinājās dažādu šaļļu, cepuru un cimdu pārdošanas apjomi “Maxima Latvija” veikalos.

LA.lv