×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
2. maijs, 2017
Drukāt

Vairāk nekā 73 tūkstoši sajūsminās par japāņa izpildīto “Prāta vētras” dziesmu (3)

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Pirms nedēļas video vietnē “Youtube” japānis Masaki Nakagava ievietoja skaidrā latviešu valodā iedziedāto savu mīļāko grupas “Prāta vētra” dziesmu – “Mana dziesma”. Un droši vien viņš tobrīd pat nenojauta, cik lielu popularitāti iemantos šī Renāra Kaupera un Ingas Cipes dziesma (aranžētājs Valts Pūce). Nedēļas laikā to “Youtube” noskatījušies vairāk nekā 73 tūkstoši.

Plašākai auditorijai pirmo reizi Masaki Nagava šo dziesmu izpildīja pērnā gada rudenī Latvijas vēstniecībā Tokijā, kur piedalījās ikgadējā latviešu valodas runas konkursā.

Jau pēc pirmās ciemošanās reizes japāņu puisis no Tokušimas ne tikai iemīlēja Latviju, bet gada laikā apguva arī latviešu un krievu valodu. Kā liecina viņa videoklipi “Youtube”, Masaki ne tikai iedzied citu dziesmas, bet arī rada pats savus skaņdarbus un pat nodarbojas ar bītboksu.


Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Jes, baigs labi und tā doma laba ira! Un visim ,kas dzīvot te bija labak jamak,kā šitim japan cilvek!

 2. Mācās krievalodīgie, kā cieņu iemantot un nebūs jāklausās no jūsu mutes, cik te slikti, vajag tik iemācīties valodu nevajag jau Obligāti Kauperu pārspēt:))

 3. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+