×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
18. janvāris, 2012
Drukāt

Vairāk nekā puse ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Ķīļa reformas vērtē negatīvi

Foto - LETAFoto - LETA

Vairāk nekā puse ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa aktivitāti reformu veikšanā vērtē negatīvi, liecina tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras “TNS Latvia” veiktā aptauja.

Tai skaitā 31% aptaujāto iedzīvotāju ministra darbības vērtē drīzāk negatīvi, savukārt 24% – ļoti negatīvi.

29% ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju Ķīļa izrādīto aktivitāti dažādu nozares pārmaiņu veikšanā vērtē pozitīvi, tai skaitā 8% vērtē ļoti pozitīvi, bet 21% – drīzāk pozitīvi.

16% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptaujas dalībniekiem tika arī vaicāts, vai citiem pašreizējiem ministriem būtu aktīvāk jāierosina dažādas reformas.

67% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem sagaida lielāku citu ministru aktivitāti, tai skaitā 22% iedzīvotāju uzskata, ka ministriem tas noteikti jādara, 45% – ka drīzāk jādara.

28% aptaujāto uzskata, ka citiem pašreizējiem ministriem nevajadzētu aktīvāk ierosināt dažādas reformas, tai skaitā 13% domā, ka drīzāk nevajadzētu, 5% – ka noteikti nevajadzētu.

15% respondentu nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju “TNS Latvia” veica sadarbībā ar LNT raidījumu “900 sekundes” laikā no 2012.gada 10. līdz 12.janvārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+