Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. februāris, 2015
Drukāt

Vairāk nekā puse iedzīvotāju apmierināti ar savu pašvaldību darbu

Foto - LETAFoto - LETA

Avīžu zēns Alberta ielā Rīgas svētkos.

Vairāk nekā puse jeb 55% Latvijas iedzīvotāju ir apmierināti ar savas pašvaldības darbu šī sasaukuma laikā, liecina pētījumu kompānijas SKDS veiktās aptaujas dati.

Šādi radītāji ir jau otro gadu pēc kārtas, kas arīdzan ir augstākie pēdējo 15 gadu laikā.

Dati liecina, ka aptuveni trešā daļa jeb 33% iedzīvotāju nav apmierināti ar pašvaldības darbu, savukārt 12% norādījuši, ka viņiem “grūti pateikt”.

Nedaudz mazāk, 53% apmierinātu iedzīvotāju bija 2013.gadā, kas bija augsts lēciens salīdzinājumā ar 2012.gadu, kad savu apmierinātību pauda 43%, turpretī neapmierināti bija 45% Latvijas iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+