Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
3. augusts, 2015
Drukāt

Vairāk nekā puse Krievijas iedzīvotāju samierinātos ar interneta atslēgšanu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vairāk nekā puse Krievijas iedzīvotāju uzskata, ka, nacionāla apdraudējuma gadījumā vai, ja valsī iespējami masu protesti, valstī būtu pilnībā jāatslēdz internets, liecina Viskrievijas Sabiedriskās domas pētījumu centra aptauja.

Pētījuma dati atklāj, ka 49% iedzīvotāju atbalsta cenzūru internetā, bet 58% būtu gatavi interneta atslēgšanai, ja valstī rastos destabilizējoša situācija.

Tikai 11% aptaujāto izteikuši atbalstu pilnīgai brīvībai internetā.

Turklāt 73% aptaujāto uzskata, ka internetā nebūtu jāpublicē negatīvu informāciju par valsts pārvaldi, un 42% uzskata, ka citas valstis izmanto internetu pret Krieviju un tās interesēm.

Internetu regulāri izmanto 24% aptaujāto, vēl 20% atzinuši, ka to dara vairākas reizes nedēļā. Atlikušie 38 % norādījuši, ka internetu pēdējā pusgada laikā nav izmantojuši.

Aptaujā iekļauti 42 Krievijas reģionu iedzīvotāji. Pētnieku pieļautā statistiskā kļūda ir 3,1 līdz 4% robežās.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+