Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. februāris, 2015
Drukāt

Vairāk nekā septiņas stundas dzēš ugunsgrēku Rīgā

Foto-LETAFoto-LETA

Vairāk nekā septiņas stundas bija nepieciešamas, lai nodzēstu ugunsgrēku, kas 31.janvāra vakarā sākās kādā neapdzīvotā ēkā Rīgā, Ezermalas ielā, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, par kuru izsaukumu glābēji saņēmuši sestdien plkst. 19.42, likvidēt izdevies vien svētdienas rītā plkst. 3.18.

Negadījuma iemesli vēl tiek skaidroti. Cietušo nav.

Sestdienas vakarā Rīgā, Ezermalas ielā 4D, bija izcēlies ugunsgrēks, un policija slēgusi satiksme abos virzienos. Transporta satiksme atjaunota naktī uz svētdienu plkst. 02.01.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Ezermalas ielā dega ēkas trešais stāvs 550 kvadrātmetru platībā. Šī ugunsnelaime klasificēta kā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+