Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vairāk uzmanības velti savai ārienei! Horoskops 17.augustam0

Dienas noskaņa

Šodien efektīvas būs sejas un ķermeņa kopšanas procedūras. Vairāki masāžas seansi labvēlīgi ietekmēs ne tikai tavu pašsajūtu, bet arī ārieni. Labvēlīga būs saskarsme ar ģimenes locekļiem, aktīva atpūta dabā. Tavs dzīvi apliecinošais skatījums uz pasauli “pielips” arī cilvēkiem tavā apkārtnē.

Auns

Šodien nogurums liks par sevi manīt. Tava aktivitāte ievērojami samazināsies. Iespējams, abstrahēties no darbiem tev palīdzēs jauni paziņas, kam piemīt neapstrīdama autoritāte. Pakļauj savu lepnību vieda un autoritatīva cilvēka spēkam, un lielākā daļa strīdīgo jautājumu drīzumā noregulēsies.

Vērsis

Mēneša vidū radīsies daudz nedienu lielā mērā saistībā ar imunitātes vājināšanos un veselības problēmām. Iespējama epidēmija, kuras dēļ interese par karjeru un pat mīlestības piedzīvojumiem noplaks. Īpaši lielu uzmanību savai veselībai jāpievērš vecāka gadagājuma Vēršiem, kuru aprūpe apkārtējiem radīs daudz rūpju, bet traumas gadījumā viņi būs ļoti sarežģīti pacienti.

Dvīņi

Dvīņiem, iespējams, parādīsies neparedzētu ienākumu avots, kas sniegs iespēju sākt mājokļa labiekārtošanu. Kopš šīs dienas darbi virzīsies uz priekšu visnotaļ veiksmīgi. Pasteidzies ar remontu: šodien tas veiksies viegli un ātri.

Vēzis

Šodien visai efektīvas būs sejas un ķermeņa kopšanas procedūras. Vairāki masāžas seansi labvēlīgi ietekmēs ne tikai tavu pašsajūtu, bet arī izskatu. Nežēlo naudu sev, savai veselībai un ārienei. Ar laiku tas atmaksāsies.

Lauva

Labvēlīga būs saskarsme ar ģimenes locekļiem, aktīva atpūta dabā. Pavadi laiku ģimenes lokā. Izvairies no kņadas, vairāk uzmanības velti tuvajiem cilvēkiem. Sniedz palīdzīgu roku tam, kam tā nepieciešama. Pacenties atrast vajadzīgos vārdus un samierināties ar tiem, kurus netīši esi aizvainojis. Neatgrūd cilvēkus, kas dod tev padomu.

Jaunava

Domājams, ka vairākas Jaunavas izmantos savās interesēs pašlaik sabiedrībā izplatītās reliģiozās, zinātniskās vai filozofiskās idejas. Tomēr reti kurš iegūs dziļu pasaules izpratni. Nesavieno garīgo ar materiālo, citādi tu riskē zaudēt spēju veselīgi domāt un augt garīgi.

Svari

Noskaņojums var sabojāties nesaprašanās ģimenē un ar mīļoto cilvēku dēļ. Iespējamas naudas grūtības – vajadzēs atdot parādu pirms termiņa. Tu vari sajust emocionālu svārstīgumu, nervozitātes un satraukuma pieaugumu, tāpēc labāk atturēties no jebkādiem finanšu aprēķiniem.

Skorpions

Tu esi spēka un enerģijas pilns – tas palīdzēs tikt galā ar jebkādām nepatikšanām un savārgumu. Velti vairāk uzmanības savai ārienei. Apmeklē skaistumkopšanas salonu, atjauno garderobi – tas radīs labu noskaņojumu un stiprinās garu.

Strēlnieks

Tavs dzīvi apliecinošais skatījums uz pasauli “pielips” arī cilvēkiem tavā apkārtnē, pirmkārt, ģimenes locekļiem. Labvēlīgas būs fiziskās aktivitātes svaigā gaisā. Lieliski, ja šodien bērni kopā ar tevi nodarbosies ar sportiskām aktivitātēm, peldēsies, spēlēs futbolu.

Mežāzis

Domājams, ka Mežāži vēlēsies atrast cilvēku, kuram varētu pilnībā atvērt savu dvēseli, bet iedzimtās piesardzības dēļ to izdarīt viņiem nebūs tik viegli. Pierādi savam izredzētajam, ka esi godīgs un uzticams partneris, un neraugoties uz savu drūmo ārieni, ļoti labsirdīgs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev būs ne mazums pielūdzēju, taču tu tikai jauksi viņiem galvu, jo pašreizējā brīdī tu neesi gatavs nopietnām attiecībām. Mīlestības sakariem nebūs lemts ilgs mūžs.

Zivis

Šī diena simbolizē ilūzijas, maldus. Zivis var noticēt pat tīriem meliem. Tev nevajag spēlēt azartspēles. Neuzskati jaunu iepazīšanos, lai arī ļoti patīkamu, par lielu un patiesu mīlestību.

LA.lv