Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
17. oktobris, 2013
Drukāt

Vairākām autobusu pieturvietām Rīgā mainīsies nosaukums (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

Lai pilsētas iedzīvotājiem un viesiem vieglāk būtu orientēties pilsētā, no 2013.gada 1.novembra tiks pārdēvētas vairākas sabiedriskā transporta pieturvietas, portālu “LA.lv” informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

3. un 30.autobusa maršrutā pieturvietu “Dārzniecība” pārdēvēs par “Beķermuiža”, bet pieturvietu “Gāze” – par “Zilā iela”.

3. un 36.autobusa maršrutā pieturvietu “Dārziņi” pārdēvēs par “Memmes pļava”, bet pieturvietu “Garāžas” – par “Ziemeļupe”.

3., 30. un 36.autobusa maršrutā pieturvietu “Klubs” pārdēvēs par “Daugavgrīvas cietoksnis”, pieturvietu “Tirdzniecības centrs” – par “Stūrmaņu iela”, pieturvietu “Poliklīnika” – par “Bolderājas poliklīnika”.

36.autobusa maršrutā pieturvietu “Dārziņi” pārdēvēs par “Spilves pļavas”, pieturvietu “Meža” – par “Bumbu kalniņš”, pieturvietu “Jaunie kapi” – par “Jaunie Bolderājas kapi”, pieturvietu “Institūts” – par “Lielā iela”, bet pieturvietu “Eksp. Mehāniskā rūpnīca” – par “Buļļupe”.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā “www.rigassatiksme.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. mainīsies??? kāpēc??? intelekts pieturvietām iedzīvināts???

  2. Un pieturas “Lauksaimniecības mašīnu rūpnīca”, “VEF” nepārdēvēs? Nav jau vairs ne rūpnīcas, ne fabrikas!

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (5)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+