Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. marts, 2015
Drukāt

Vairākām mājām deguši sodrēji skursteņos (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Iestājoties nedaudz aukstākiem laika apstākļiem un atsākoties intensīvākai mājokļu kurināšanai, vakar vairākām mājām Latvijā deguši sodrēji skursteņos, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Ugunsdzēsēji vakar izsaukti uz četriem skursteņu “izdegšanas” gadījumiem.

Glābēji norāda, ka, degot sodrējiem, skurstenī rodas ļoti augsta temperatūra, kuru spēj izturēt ne visu dūmvadu ķieģeļi. “Tas ir īsais ceļš uz ugunsgrēku,” sacīja VUGD pārstāvji, mudinot iedzīvotājus arī apkures sezonas beigās sekot līdzi savu skursteņu stāvoklim un ievērot pareizu kurināšanas režīmu.

Kopumā aizvadītā diennakts ugunsdzēsējiem aizritējusi mierīgi – tikuši dzēsti 17 ugunsgrēki, kuros cilvēki necieta. Pateicoties sliktajiem laika apstākļiem, vakar iedzīvotāji nav dedzinājuši pērno zāli.

Šorīt ap plkst.6 plašāks ugunsgrēks izcēlies kādā jaunbūvē Salaspils novadā. Ugunsgrēks pašlaik ir lokalizēts, taču glābēji vēl strādā notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Var jau aizbildināties ,ka nav naudas lai iztīrītu skursteni,bet sekas ir nesalīdzināmi dārgs process!!! Un ir jau vēl ģimenēs kāds vīrietis ,kurš varētu pats saņemties drošības labad !!!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+