×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2015
Drukāt

Vairākas partijas tuvākajos mēnešos pulcēsies uz kongresiem (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis uzrunā klātesošos partijas "Vienotība" kongresā.

Tuvākajos mēnešos vairākas parlamentā pārstāvētās partijas plāno pulcēties kongresos, tomēr vadība šogad būs jāpārvēl tikai “Saskaņai”.

“Saskaņai” kongress plānots 14.novembrī plkst.10 kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Kongresā paredzēta partijas vadības pārvēlēšana, vadības ziņojumi, tāpat tiks spriests par gatavošanos vēlēšanām, kā arī diskutēts arī par citiem jautājumiem.

Savukārt 5.decembrī uz kongresu Salaspilī pulcēsies partija “Vienotība”. Šim politiskajam spēkam vadība šogad nav jāpārvēl, bet kongresā paredzēts diskutēt par partijas plānu, ko tā iecerējusi sasniegt līdz Latvijas simtgadei, kā arī citiem jautājumiem.

Vēlāk, 12.decembrī, kongress būs arī nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK. Paredzēts, ka kongress notiks Bauskā. Arī nacionālajai apvienībai vadība šogad nav jāpārvēl, bet kongresā politiķi diskutēs par aktuāliem partijas un politikas jautājumiem.

Savukārt pārējie Saeimā pārstāvētie politiskie spēki – Zaļo un zemnieku savienība un tajā ietilpstošas partijas, “No sirds Latvijai”, kā arī Latvijas Reģionu apvienība un tajā ietilpstoša “Reģionu alianse” – tuvākajā laikā kongresus neplāno.

Arī Saeimā neiekļuvusī partija “Latvijas attīstībai” 7.novembrī sasaukusi kongresu, lai apspriestu politiskās aktivitātes un formulētu konkrētus nākotnes uzdevumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. pussarkana “zvaigzne” pie Latvijas debesiim.Gaidam sis zvaigznes pazusshanu no “teatra lielas skatuves”/pie tam ar lielu nepacietibu.Komunistu kongresi velkas 24.gadus.Vai nav ta ka par ilgu,ko tautas nodeveju bada?

  2. Ha, ha, ha! Vienotība sasmīdināja – viņi galīgi atrāvušies no realitātes – spriedīs par veicamo sakarā ar Latvijas simtgadi! Viņi pat līdz tuvākajām vēlēšanām neaizvilks, kur nu vēl līdz Latvijas simtgadei! Vienīgais, ko viņi patiešām droši var plānot – savu ceļu uz politiskajiem Getliņiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+