Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. februāris, 2014
Drukāt

Vairākas pašvaldības vienojas attīstīt Salacas upes teritoriju (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien Staicelē starp Alojas, Burtnieku, Mazsalacas un Salacgrīvas pašvaldībām parakstīts līgums par Salacas upes teritorijas sakopšanu un attīstības veicināšanu, portālu “LA.lv” informēja Burtnieku novada pašvaldības pārstāve Zane Ābelīte-Medne.

Viņa klāsta, ka Burtnieka ezerā ietek 23 upes, upītes un strauti, bet iztek vienīgi Salaca – mugurkauls, kas saista Mazsalacas, Alojas, Salacgrīvas un Burtnieku novadus, radot kopīgas attīstības iespējas dažādās jomās. Vides, zivju un citi dabas resursi, tūrisma, publiskās infrastruktūras, uzņēmējdarbības attīstības jautājumu kopīga risināšana būs pamats visa reģiona veiksmīgai attīstībai.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (NA) vizītē Staicelē norādījis, ka šāds līgums ir solis pareizajā virzienā. Viņš izcēlis to, ka līguma ietvaros attīstības jomas netiek skatītas nošķirti, bet gan kopumā, jo ir savstarpēji papildinošas.

Pašvaldību apņemšanos sadarboties atzinīgi vērtējuši arī Zemkopības un Ekonomikas ministriju, Dabas aizsardzības pārvaldes un Vides valsts inspekcijas pārstāvji, kā arī klātesošie tūrisma speciālisti, uzņēmēju konsultatīvo padomju un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lai veicas ar darbiem. Citādi žēl šīs teritorijas – krūmiem aizaugusi, iztālēm pa kādu māju drupām, cilvēkus neredz.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+