Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
7. septembris, 2014
Drukāt

Vairākās vietās Latvijā deguši kombaini

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vairākos gadījumos steidzies dzēst uz lauka degošus kombainus.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja dienestā, izsaukumu par aizdegušos kombainu VUGD saņēma Jēkabpils novadā. Tāpat kombains dedzis Balvu novadā un Preiļu novadā. Savukārt Auces novadā uz lauka deguši salmi sešu hektāru platībā.

Kā skaidroja dienestā, kombaina aizdegšanās, iespējams, saistīt ar aktīvo ražas novākšanas laiku un iespējamām tehniskām problēmām.

Talsu novadā degusi dārza mājiņa, bet Kuldīgas novadā degusi neapsaimniekota ēka un atkritumi, kur kopējā degšanas platība bijusi 40 kvadrātmetri.

Rīgā, Lidoņu ielā, 55 kvadrātmetru platībā degušas divas tirdzniecības mājiņas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis izsaukumus uz 45 notikumiem, no kuriem 21 gadījumā tas bijis ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji veikuši 19 glābšanas darbus, bet piecos gadījumos izsaukums bijis maldinošs.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+