Mobilā versija
+23.0°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
7. septembris, 2014
Drukāt

Vairākās vietās Latvijā deguši kombaini

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vairākos gadījumos steidzies dzēst uz lauka degošus kombainus.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja dienestā, izsaukumu par aizdegušos kombainu VUGD saņēma Jēkabpils novadā. Tāpat kombains dedzis Balvu novadā un Preiļu novadā. Savukārt Auces novadā uz lauka deguši salmi sešu hektāru platībā.

Kā skaidroja dienestā, kombaina aizdegšanās, iespējams, saistīt ar aktīvo ražas novākšanas laiku un iespējamām tehniskām problēmām.

Talsu novadā degusi dārza mājiņa, bet Kuldīgas novadā degusi neapsaimniekota ēka un atkritumi, kur kopējā degšanas platība bijusi 40 kvadrātmetri.

Rīgā, Lidoņu ielā, 55 kvadrātmetru platībā degušas divas tirdzniecības mājiņas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis izsaukumus uz 45 notikumiem, no kuriem 21 gadījumā tas bijis ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji veikuši 19 glābšanas darbus, bet piecos gadījumos izsaukums bijis maldinošs.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+